Інтерфакс-Україна
20:34 09.03.2018

Повідомлення про мінування головного залізничного вокзалу у Львові виявилося неправдивим

1 хв читати
Повідомлення про мінування головного залізничного вокзалу у Львові виявилося неправдивим

Поліція не виявила вибухонебезпечних предметів на території залізничного вокзалу у Львові, повідомила прес-служба Національної поліції Львівської області.

"Сьогодні, 9 березня, о 17.04 в поліцію надійшло повідомлення від аноніма про те, що Головний залізничний вокзал у Львові заміновано", - сказано в повідомленні.

Правоохоронці обстежили приміщення вокзалу і територію, прилеглу до нього, проте вибухонебезпечних предметів не виявили.

Відзначається, що на місці події працювали експерти-вибухотехніки, кінолог, слідчо-оперативна група. Поліція евакуювала 360 осіб.

Наразі поліцейські встановлюють особу аноніма, який повідомив про неправдиве замінування. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

ОСТАННЄ

Окупанти втратили впродовж доби 1330 військовослужбовців

21 березня: Яке сьогодні свято, все про цей день

У Чорному морі - ворожі кораблі відсутні - ВМС ЗСУ

Кількість постраждалих внаслідок бомбардування керованими авіабомбами в Запорізькому районі зросла до шести - ОВА

Звинувачення у порушенні Україною мораторію на удари по енергетичній інфраструктурі абсурдні – ISW

Трамп підписав указ про ліквідацію федерального міністерства освіти США

Сікорський: через Україну на карту поставлено глобальний авторитет Америки

Росіяни застосовують тактику масованих атак дронами по цивільній інфраструктурі України - Зарівна

Угоду між США та Україною щодо рідкоземельних мінералів буде підписано найближчим часом – Трамп

Кількість постраждалих внаслідок бомбардування керованими авіабомбами в Запорізькому районі зросла до п'яти - ДСНС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА