Інтерфакс-Україна
12:27 12.03.2018

СБУ здійснює понад 25 обшуків в різних регіонах України у підозрюваних у пособництві РФ

1 хв читати
СБУ здійснює понад 25 обшуків в різних регіонах України у підозрюваних у пособництві РФ

Служба безпеки України здійснює понад 25 санкціонованих обшуків у різних регіонах України в осіб, які сприяють країні-агресору в проведенні антиукраїнських акцій, зокрема у представників ЗМІ, повідомила речник СБУ Олена Гітлянська.

"Під час обшуків вилучено пропагандистські матеріали, зброю, вибухівку та багато інших доказів підривної роботи проти нашої країни", - написала вона на своїй сторінці в соцмережі Facebook у понеділок.

О.Гітлянська зазначила, що обшуки відбулися також у представників ЗМІ.

"На жаль, серед цих громадян є ті, хто має відношення до журналістського цеху, але приналежність до професії не може бути індульгенцією від законної відповідальності за антидержавницькі дії. Тому просимо вас не давати передчасні оцінки до оприлюднення всіх матеріалів", - написала речник СБУ.

За її словами, детальнішу інформацію буде оприлюднено на сайті СБУ після завершення всіх процесуальних дій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росія намагається встановити контроль над месенджерами й іноземним програмним забезпеченням - СЗР

На півдні України посилили заходи перевірки вантажних перевізників - Укртрансбезпека

Із прикордонних громад Сумщини за тиждень евакуювали 60 людей - влада

В Україні очікується підвищення температури повітря, місцями короткочасні дощі

Матернова зустрілась з Качкою, наголосила на його досвіді роботи на євроінтеграційному шляху України

Четверо людей загинули і шестеро були поранені внаслідок ворожих обстрілів у Донецькій області впродовж доби - ОВА

МВС запроваджує посади помічників з ветеранської політики

Шестеро цивільних постраждали через ворожі обстріли протягом доби у Харківській області – ОВА

Захисники України в ніч на 20 липня знищили 18 із 57 задіяних ворогом дронів

Двоє людей постраждали через ворожі обстріли території Херсонської області – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА