Інтерфакс-Україна
13:21 06.04.2018

Кабмін затвердив порядок розробки плану управління ризиками затоплення в Україні

1 хв читати
Кабмін затвердив порядок розробки плану управління ризиками затоплення в Україні

Кабінет Міністрів України затвердив порядок розробки плану управління ризиками затоплення.

Це визначено постановою уряду №247 від 4 квітня.

Зокрема, документом визначено механізм розробки та приблизна структура плану управління ризиками затоплення для окремих територій в межах районів річкових басейнів, які мають високий ризик затоплення.

Цей план управління розробляється Державною службою з надзвичайних ситуацій разом з Міністерством екології та природних ресурсів, Держводагентством, іншими зацікавленими центральними органами виконавчої влади та узгоджується з місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, на території яких існує високий ризик затоплення, і затверджується урядом.

План управління має містити: завдання управління ризиками затоплення; комплекс заходів і послідовність їх виконання; для транскордонних районів річкових басейнів - аналіз витрат і економічних вигод; оцінку стану виконання плану.

Згідно з документом, розроблений проект плану управління в установленому порядку повинен бути поданий Міністерством внутрішніх справ на затвердження в Кабмін не пізніше 1 серпня 2022 року.

Реалізація рішення сприятиме зменшенню потенційного негативного впливу затоплень на життєдіяльність людини, навколишнє середовище, культурну спадщину і господарську діяльність.

У супровідній інформації до документу зазначено, що негативні наслідки від повеней і паводків проявляються на 27% території України (165 тис. кв. км), де проживає майже третина населення країни.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Коментувати ефіри "Євробачення-2025" в Україні будуть телеведучий Мірошниченко, громадський діяч Педан, комік Куран і співачка alyona alyona

Каллас припускає, що США рано чи пізно приєднаються до Спецтрибуналу

Революція на воді: як дрони Magura нищать російські кораблі

Шмигаль: сьогодні приймається політичне рішення, наступний крок - запуск юридичної процедури створення Спецтрибуналу

Сибіга: У Львові приймаються політичні документи щодо трибуналу, попереду – процедурно-формальне схвалення і угода з Радою Європи

Держави ЄС вже зобовʼязалися надати Україні щонайменше 1,35 млн снарядів до кінця року - Сибіга

Ратифікована угода про корисні копалини виглядає стандартизованою інвестугодою без дискримінаційних положень – юрист

Сибіга анонсував зустріч з угорською стороною щодо вступу в ЄС: ми налаштовані на конструктивний діалог

Шмигаль подякував ЄС за EUR75 млрд фінансової, економічної та гумдопомоги і за майже EUR50 млрд військової підтримки

Шмигаль: Український народ може очікувати на лаві підсудних російських політиків і військове керівництво за злочин агресії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА