Інтерфакс-Україна
22:06 08.04.2018

У Київській області правоохоронці виявили браконьєра з уловом на 14 тис. грн

1 хв читати
У Київській області правоохоронці виявили браконьєра з уловом на 14 тис. грн

В акваторії Дніпра Переяслав-Хмельницького району (Київська область) правоохоронці виявили 40-річного чоловіка з уловом більше 150 кг риби на 14 тис.грн., інформує прес-служба ГУ Національної поліції Київської області.

"7 квітня в акваторії Дніпра в Переяслав-Хмельницькому районі 40-річний чоловік виловив неводом понад 150 кг риби. Своїми протиправними діями браконьєр завдав збитків державі на 14 тис.грн. Він намагався втекти від поліцейських на своєму надувному човні", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, на місце події прибула слідчо-оперативна група Переяслав-Хмельницького відділу поліції. Поліцейські задокументували злочинну діяльність чоловіка і вилучили рибу.

За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.249 (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Голова Київської ОВА закликав жителів області не блокувати дороги через відсутність електропостачання

В Києві цілодобово продовжуються відновлювальні роботи на зруйнованих інфраструктурних об’єктах – Кличко

Сили оборони уразили бурові установки в Каспійському морі та підрозділ ППО противника – Генштаб ЗСУ

На Буковині порушник травмував прикордонника під час спроби прориву кордону

УЧХ допомагав деблокувати авто зі снігових пасток на Житомирщині

Голова освітнього комітету допускає позбавлення права на відстрочку чоловіків віком 25+, які вступають у заклади вищої, передвищої та фахової освіти

У Рамзана Кадирова відмовили нирки, у Кремлі обговорюють кандидатів на нового ватажка Чечні – джерело в ГУР

В Україні в найближчі дві доби без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця

У центрі Харкова завершено аварійно-рятувальні роботи на місці вибухів 2 січня

В Києві без тепла залишається понад тисяча будинків – Кличко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА