Інтерфакс-Україна
08:25 10.04.2018

На водоймах України триває підвищення рівня води

1 хв читати
На водоймах України триває підвищення рівня води

На річках України триває розвиток весняного водопілля, повідомляють у Державній службі з надзвичайних ситуацій з посиланням на дані Укргідрометцентру.

"10 квітня під впливом нагінного вітру в умовах проходження хвилі весняної повені, на українській ділянці Дунаю у Вилковому (Одеська область) очікується вміст небезпечних рівнів води 165-175 см, підтоплення понижених незаселених територій міста", - йдеться в повідомленні.

Протягом 10 квітня підйом рівня води на річках басейнів Прип'яті, середніх і нижніх течіях Сули, Псла і Ворскли становитиме 0,1- 0,5 м із виходом води на заплаву, її подальшим затопленням (Сумська, Полтавська області), досягненням позначок початкового затоплення окремих господарських споруд (у Ратнівському, Старовижівському, Любашівському, Маневицькому р-нах Волинської обл.)

На річках басейну Десни, Сіверського Дінця підйом води становитиме 0,4 - 1,2 м із виходом води на заплаву Десни (поблизу Новгород Сіверського) і малих річок у Чернігівській, Сумській областях та подальшим її затопленням на р. Убідь, Снов: подальший перелив води через дороги місцевого значення, оточення водою знижених населених пунктів у Чернігівському районі (Чернігівської обл.) досягненням позначок початкового затоплення окремих господарських споруд і населених пунктів у Новопсковському районі Луганської області;

На Верхньому Дніпрі (у Чернігівській області) - 0,2-0,4 м з початковим виходом води на заплаву без негативних наслідків.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Прокуратура через суд повернула місту ділянку набережної Дніпра неподалік ЖК River Stone

КНР готова відігравати конструктивну роль у врегулюванні війни в Україні – МЗС на відмову від гарантій безпеки

США можуть надати Україні повітряну підтримку розвідкою у рамках гарантій безпеки – ЗМІ

Ремонт нафтопроводу "Дружба" після українського удару триватиме щонайменше 5 днів – глава МЗС Угорщини

Землетрус зафіксували на арктичній станції "Академік Вернадський"

Найкраща гарантія безпеки України - членство в ЄС і НАТО - Стефанчук

Заарештований за підозрою в підриві "Північного потоку" українець не дав згоди на екстрадицію до Німеччини - ЗМІ

Відомо про трьох поранених через ворожий обстріл Краматорська – ОВА

Трамп: Я не хотів би бути на зустрічі Зеленського та Путіна

Необхідно вводити адмінвідповідальність за використання транспортних засобів з гучними вихлопними системами - керівник Нацполіції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА