Інтерфакс-Україна
12:31 10.04.2018

Директор окружної лікарні Солсбері розповіла, що у Скрипалів лікували симптоми отруєння нервовопаралітичною речовиною

1 хв читати
Директор окружної лікарні Солсбері розповіла, що у Скрипалів лікували симптоми отруєння нервовопаралітичною речовиною

Екс-співробітника ГРУ Сергія Скрипаля та його доньку Юлію в окружній лікарні в Солсбері лікували від симптомів отруєння нервовопаралітичною отруйною речовиною, заявила директор медустанови Крістін Бланшард.

"Хоча я не вдаватимуся у подробиці лікування, яке ми проводимо, я скажу, що отруйні речовини нервовопаралітичної дії працюють, приєднуючись до певного ферменту в організмі, який потім перешкоджає правильній роботі нервів. Це призводить до таких симптомів, як нудота, галюцинації і сплутаність свідомості", - сказала К.Бланшард, слова якої цитує Національна служба охорони здоров'я Великобританії.

За її словами, спочатку робота лікарів полягала в стабілізації стану пацієнтів - підтримки дихання і циркуляції крові. "Після цього нам необхідно було використовувати різні ліки для підтримки пацієнтів, доки вони не зможуть виробити більшу кількість ферментів, щоб замінити постраждалі від отруєння", - заявила К.Бланшард.

"Ми також використовували спеціальні методи дезактивації для видалення залишкових токсинів", - додала вона.

К.Бланшард додала, що пацієнти реагували "виключно добре" на лікування, але "обидва перебувають на різних стадіях одужання".

Раніше у вівторок стало відомо, що Ю.Скрипаль виписали з окружної лікарні Солсбері, а її батько Сергій Скрипаль має всі шанси з часом також полишити медзаклад.

ОСТАННЄ

Миколаїв у Римі підписав угоду про побратимство з муніципалітетом Барі

Кількість постраждалих у Львові зросла до дев'яти людей

Літак Ан-124 "Руслан" "Авіаліній Антонова" перелетів з Києва до Лейпцигу та пройде сертифікаційне випробування

Депутати "ЄС" та "Голосу" зареєстрували постанову з вимогою виконати норми закону і призначити керівника БЕБ - Железняк

Окупанти обстріляли центр Слов'янська, загинув цивільний

В Римі підписано Меморандум про співпрацю між Укроборонпром та Федерацією італійських компаній авіаційної, оборонної та безпекової галузей

ГУР: Спецслужби Кремля в операціях проти України поновили "байку про "червону ртуть", яку використовували їх попередники часів СРСР

Київ вже у кінці липня отримає перші системи далекобійного озброєння - керівник Спецштабу з питань України в ЗС ФРН

Сибіга висловився за нові санкції США та їх синхронізацію з 18-й санкційним пакетом ЄС

Донеччина: загинули четверо цивільних, зазнали поранень шестеро - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА