20:33 15.04.2018

У Маріуполі екологи домоглися ремонту конвертера на "Азовсталі" "Метінвесту" через забруднення атмосфери

2 хв читати
У Маріуполі екологи домоглися ремонту конвертера на "Азовсталі" "Метінвесту" через забруднення атмосфери

Металургійний комбінат "Азовсталь" (Маріуполь, Донецької обл.) виводить на передчасний короткостроковий ремонт конвертер №2 для зниження забруднення навколишнього середовища.

Як повідомив голова комісії Маріупольської міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров'я та екології Максим Бородін, у неділю про це повідомив представник групи "Метінвест" у Маріуполі.

"Дзвонить сьогодні в обід представник Метінвест Маріуполь і повідомляє, що сьогодні (в неділю - ІФ) зупинили раніше терміну конвертер №2 на короткостроковий ремонт. Мовляв, пішли назустріч вимогам громадськості", - написав еколог в ФБ.

Разом з тим, М. Бородін зазначає, що цими днями були глобальні викиди на "Азовсталі" забруднюючих речовин до атмосфери: "Ясна річ, що "пішли на зустріч" і зупинили, розуміючи що ввечері отримали новий б інформаційний привід і проблеми з понеділка", - зазначає еколог.

При цьому голова екокомісії підкреслив, що жителів міста хвилює питання, які викиди будуть після короткострокового ремонту.

"Зрозуміло, що повністю виключити не глобальні викиди під час завантаження в конвертер буде неможливо до моменту повноцінної модернізації 19-20го років. Але такого пекла, як останнім часом бути не повинно. Нехай ремонтують, змінюють постачальника сировини, що завгодно - це їх внутрішні проблеми. Але таких викидів, як були з ранку більше не повинно бути! Чекаємо закінчення ремонту і спостерігаємо, як зміниться ситуація", - резюмував еколог, проілюструвавши свої слова відео з клубами диму над метпідприємством.

Раніше М. Бородін на своїй сторінці в ФБ попередив представників групи "Метінвест", що забруднення атмосфери Маріуполя меткомбінатами може привести до масштабних екологічних протестів за прикладом 2012 року.

Як повідомлялося, голова комісії Маріупольської міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров'я та екології Максим Бородін запропонував знижувати виробництво на метпідприємствах групи "Метінвест" - ММК ім. Ілліча і "Азовсталі" - при несприятливих метеорологічних умовах з метою поліпшення екологічної ситуації в місті. При цьому екологи виступають за посилення штрафів за нанесення шкоди екології.

"Азовсталь" в 2017 році збільшила виробництво загального прокату на 14,2% в порівнянні з 2016 роком - до 3,8 млн тонн, сталі - на 15,1%, до 4,265 млн тонн, чавуну - на 18,9%, до 3,777 млн т.

Підприємство входить до групи "Метінвест".

Акціонерами "Метінвесту" є група "СКМ" (71,24%) і група компаній "Смарт-холдинг" (23,76%), які беруть участь в управлінні групою "Метінвест" на партнерських засадах.

СКМ, найбільша холдингова компанія України, володіє і управляє активами в гірничо-металургійній, енергетичній, телекомунікаційній, банківській, страховій, медійній галузях, а також у сфері рітейлу і нерухомості.

100% акцій компанії СКМ належать бізнесменові Рінату Ахметову.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

"Метінвест" розгляне можливість перенаправлення вантажів через чорноморські порти в разі складнощів з проходом Керченської протоки

"Метінвест" приєднався до Асоціації підприємств промислової автоматизації України для розвитку IT-напрямку

У Львові зафіксували високий рівень забруднення повітря

Одна з версій забруднення повітря на півночі Криму - навмисний викид Росією хімікатів

У Першокостянтинівці на адмінмежі з Кримом перевищень ГДК за забруднювальними речовинами у повітрі немає

На ММК ім. Ілліча "Метінвесту" унаслідок падіння з даху цеху холодної прокатки загинув працівник

Екологи Маріуполя у Всесвітній день навколишнього середовища вимагають внесення питань охорони навколишнього середовища до пріоритетних

Семерак прогнозує завершення восени розробки проекту рамкового закону про відходи

Суд зобов'язав внести до ЄРДР відомості екологів Маріуполя про злочин керівництва "Азовсталі" за забруднення навколишнього середовища, провести слідство

У Маріуполі екологи готуються до можливих акцій протесту через забруднення навколишнього середовища метпідприємствами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА