Інтерфакс-Україна
14:59 18.04.2018

K.Fund спільно з ХПІ до 2019 року побудують у Харкові освітній простір Innovations Campus

2 хв читати
K.Fund спільно з ХПІ до 2019 року побудують у Харкові освітній простір Innovations Campus

Фонд бізнесмена Василя Хмельницького K.Fund спільно з НТУ "Харківський політехнічний інститут" до кінця 2018 року побудують і відкриють у Харкові освітній простір Innovations Campus вартістю понад 60 млн грн, йдеться в повідомленні прес-служби інвестиційної групи UFuture.

"Старт будівництва запланований на квітень, а роботу кампус розпочне вже наприкінці 2018 року. Завдання проекту - дати можливість українським фахівцям розвиватися і бути успішними в Україні", - йдеться в повідомленні.

В основу навчання буде покладена інноваційна освітня програма, що є розробкою фахівців UNIT.Factory у співпраці з НТУ "ХПІ" та іншими українськими вишами.

Крім того, на базі кампусу продовжить свою роботу "Школа малого та середнього підприємництва", а сучасний коворкінг відкриє можливість стартапам і креативним молодим фахівцям отримати робочі місця, кваліфіковану професійну підтримку бізнесу, безпеку, доступ до знань.

Організатори також планують залучити до фінансування цього соціально-освітнього проекту інвестиції держави, підприємств і місцевого бізнесу.

Як повідомлялося, перший віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП) Василь Хмельницький є мажоритарним акціонером UDP.

На початку жовтня цього року він об'єднав свої бізнес-проекти та соціальні ініціативи під брендом UFuture Investment Group (Брюссель), головним керуючим директором якої став Микола Тимощук, який очолював представництво УСПП у Брюсселі.

До складу групи увійшла UDP, а також бізнеси В.Хмельницького в таких напрямах, як UDP Renewables, індустріальний парк "Біла Церква", інноваційні парки UNIT.City і LvivTech.City. У повідомленні наголошувалося, що група відкрита для створення спільних підприємств і залучення нових партнерів.

Підтримку соціальних проектів у галузі економіки та освіти здійснює фонд В.Хмельницького K.Fund.

UDP - одна з найбільших девелоперських компаній в Україні, працює на ринку c 2002 року та реалізувала 11 проектів загальною площею 3 млн кв. м. Серед найбільш відомих - розвиток аеропорту "Київ", будівництво столичних торговельно-розважального центру Ocean Plaza та житлових комплексів RiverStone, "Паркове місто".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп заявив заявив Зеленському, що хоче провести тристоронню зустріч вже 22 серпня - ЗМІ

Зеленський відреагував на заяву восьми держав Північної Європи та Балтії на підтримку України

Лідери восьми держав Північної Європи та Балтії опублікували заяву з застереженням щодо дотримання прав та інтересів України в досягненні миру

Четверо цивільних постраждали внаслідок атаки російських БпЛА у Харківській області – прокуратура

Сили оборони відбили з початку доби 126 ворожих атак - Генштаб

Українські військовослужбовці взяли участь у "Параді воїнів" в Канаді

Силам Оборони вдалося потіснити ворога на Північно- Слобожанському напрямку – Генштаб

Зеленський відхилив територіальні вимоги Путіна, переказані Трампом – ЗМІ

Росіянам вдалося захопити Зелений Гай - Deep State

Путін запропонував заморозити фронт у Запорізькій та Херсонській областях в обмін на відхід України з Донбасу – журналіст із посиланням на джерело

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА