Інтерфакс-Україна
17:30 20.04.2018

"Укроборонпром" у рамках програми імпортозаміщення освоїв виробництво м'яких паливних баків для бойових Мі-24

2 хв читати

ДП "Український науково-дослідний конструкторсько-технологічний інститут еластомерних матеріалів і виробів" (Дніпро) і ДП "Конотопський авіаремонтний завод" Авіакон" (Конотоп, Сумська обл.), що входять до держконцерну "Укроборонпром", у рамках робіт з імпортозаміщення російських комплектуючих в ОПК забезпечили створення українського аналога м'яких паливних баків для бойових вертольотів Мі-24, повідомила прес-служба держконцерну.

Як уточнює прес-служба, в результаті проведених робіт паливна система Мі-24 включає п'ять м'яких паливних баків, під час виготовлення яких використовується розроблена українськими фахівцями гума на основі сировини провідних світових виробників та інші матеріали вітчизняного виробництва.

"Результати випробувань м'яких паливних баків із застосуванням зазначених матеріалів продемонстрували їх відповідність нормативній та експлуатаційній документації. Наразі розглядається питання про їх допуск до використання у складі авіаційної техніки", - йдеться в повідомленні.

"Нова розробка дозволить замінити штатні паливні баки, які мають більшу вагу, меншу зносостійкість та більшу чутливість до ушкоджень, і підвищити експлуатаційні характеристики української бойової авіатехніки", - зазначають в "Укроборонпромі".

Набутий досвід і напрацювання використовуються для створення м'яких паливних баків для інших типів авіаційної техніки, повідомляє прес-служба.

Новий український аналог паливних баків для Мі-24 також вже презентували потенційним зарубіжним замовникам на міжнародних спеціалізованих виставках, зокрема оборонній DefEхpo-2018 (Індія), йдеться в повідомленні.

ДП "Конотопський авіаремонтний завод "Авіакон", що входить до складу "Укроборонпрому" з 2011 року за рішенням уряду, забезпечує капітально-відновлювальний ремонт будь-якої складності, переобладнання та модернізацію вертольотів сімейства Мі всіх типів. На заводі капітально ремонтують та відновлюють бойові вертольоти Мі-24, багатоцільові вертольоти Мі-26, багатоцільові вертольоти Мі-8/Мі-17, легкі багатоцільові вертольоти Мі-2 та іншу військову і цивільну техніку. У липні 2016 року авіаремзавод "Авіакон" отримав сертифікат відповідності системи якості вимогам стандарту НАТО AQAР 2120.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Іран в суді вимагає скасування рішення ради ІКАО щодо авіакатастрофи літака МАУ у 2020 році

Сили оборони збили вночі 33 ворожі дрони з 87, ще 36 локаційно втрачені - Повітряні сили

В України створено "гарячі лінії" для повідомлення про захворювання тварин на ящур чи блутанг

Керівником напрямку стратегій МХП призначено ексочільника українського представництва Dеlloit Булаха

Внаслідок російського авіаудару 17 квітня по Херсону загинула дитина

Трамп оголосив більше національних надзвичайних ситуацій, ніж будь-який інший президент за перші 100 днів

Сирський привітав військовослужбовців Військової служби правопорядку з професійним святом

Атака на Одещину: російські обстріли пошкодили фермерські господарства

Окупанти за добу втратили 1180 осіб та 208 од. автотехніки

Атака росіян "шахедами" по Запоріжжю призвела до пожежі та пошкодження будинків

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА