Інтерфакс-Україна
07:35 21.04.2018

Поліція Мексики знайшла викрадений кубок УЄФА

1 хв читати
Поліція Мексики знайшла викрадений кубок УЄФА

У Мексиці правоохоронні органи оперативно знайшли викрадений кубок Ліги Європи УЄФА вагою в 15 кг. Про це йдеться в повідомленні Генеральної прокуратури мексиканського штату Гуанахауто в Twitter.

Вказується, що кубок був викрадений з автомобіля в місті Леон-де-лос-Альдама. За даними видання Excelsior, трофей був доставлений в Мексику для демонстрації одній з компаній, які спонсорують турнір. В УЄФА стверджують, що в Мексиці викрали оригінальний кубок Ліги Європи, а не копію, котру передають клубам, які виграли турнір, повідомляє The Guardian.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Літак Зеленського вилетів з Австрії до Канади

Зеленський обговорив з канцлером Австрії посилення санкцій проти РФ

Трамп шкодує через виключення Росії з G8

На Одещині викрили злочинну групу на розкраданні майже 4 млн грн на закупівлі укриттів - Нацполіція

Україна й Австрія підписали п'ять документів, зокрема, у сфері безпеки - ОП

Комітет Ради підтримав законопроєкт про реєстр військовослужбовців – Черногоренко

Фіцо висловив підтримку членству України в ЄС у разі виконання українською стороною всіх умов

Сибіга закликав до створення дієвих інструментів дотримання Женевського протоколу про заборону хімічної та бактеріологічної зброї

Нацполіція провела понад 940 обшуків для боротьби з незаконним обігом зброї: вилучено сотні одиниць зброї та десятки кілограмів вибухівки

У Києві висадили дерева на честь загиблих українських медійників – КМДА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА