21:49 23.04.2018

Національною твариною в Естонії став вовк

1 хв читати
Національною твариною в Естонії став вовк

Комісія груп за інтересами Естонії обрала в понеділок естонською національною твариною вовка.

"За вовка, як національну тварину, говорить той факт, що й досі серед числа наших національних символів не було жодного представника, пов'язаного з лісом", - повідомила комісія.

На думку членів комісії, поряд з такими національними символами як ластівка, салака і пов'язаний з морем вапняк, "вовк став одним із символів, які формували сутність естонської культури протягом багатьох століть".

"Вовк є універсальним видом-індикатором: він відображає як стан здоров'я лісу, так і розуміння естонця про здоров'я природи в цілому. Якщо ми зрозуміємо місце вовка в лісі, ми зрозуміємо і те, що відбувається в лісі", - обґрунтувала своє рішення комісія.

До її складу увійшли представники Товариства захисту природи, комісії охорони природи Академії наук, Географічного товариства, Талліннського зоопарку, Товариства вчителів біології та низки інших організацій, а також діячі ЗМІ, культури і науки.

Вовка обирали національним символом з шести кандидатів. Окрім нього, за право вважатися національною твариною "боролися" лисиця, їжак, косуля, борсук і бобер.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА