11:20 26.04.2018

НАЗК внесла приписи керівникам Держрезерву і Держкіно

2 хв читати
НАЗК внесла приписи керівникам Держрезерву і Держкіно

Національне агентство із запобігання корупції (НАЗК) прийняло рішення про внесення приписів голові Державного агентства резерву України (Держрезерв) Вадиму Мосійчуку та голові Державного агентства України з питань кіно (Держкіно) Філіпу Іллєнку.

Як повідомляє у четвер прес-служба НАЗК, керівник Держрезерву, порушуючи ч. 4 ст. 12 закону "Про запобігання корупції", не надав запитувану Нацагентством інформацію та копії документів. Відповідний запит було направлено у зв'язку з отриманням НАЗК інформації про можливі порушення В.Мосійчуком вимог ст. 28 закону щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Йдеться про прийняття керівником органу рішення про переведення зарплатних проектів співробітників апарату Держрезерву на обслуговування іншого банку, в системі якого він раніше працював.

Відповідно до припису, НАЗК вимагає надати копії документів, які стали підставою для прийняття головою Держрезерву відповідного рішення.

Крім того, Нацагентство встановило, що начальник управління державного регулювання та реалізації кінопроектів Держкіно Мар'ян Лукань передав до управління належні йому корпоративні права на користь своєї дружини, чим порушив вимоги ч. 1 ст. 36 закону про заборону передання в управління корпоративних прав на користь членів своєї сім'ї. Чиновник також письмово не повідомив до Нацагентства про передання корпоративних прав і не надав нотаріально завірену копію укладеного договору, і цим порушив вимоги ч. 5 ст. 36 цього закону.

НАЗК вимагає провести службове розслідування, вжити заходів щодо усунення виявлених порушень і розглянути питання про притягнення винних до встановленої законом відповідальності.

Приписи Нацагентства із запобігання корупції є обов'язковими до виконання.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА