Інтерфакс-Україна
19:39 01.05.2018

Поблизу Майорська на невідомому вибуховому пристрої підірвався цивільний

1 хв читати
Поблизу Майорська на невідомому вибуховому пристрої підірвався цивільний

У вівторок удень біля населеного пункту Майорськ (Донецька обл.) підірвався на невідомому вибуховому пристрої цивільний, повідомляють у прес-центрі Операції об'єднаних сил (ООС) і додають, що загрози його життю наразі немає.

"Нехтування встановленими правилами призводить до тяжких наслідків. Так, сьогодні, близько 12.30 в районі населеного пункту Майорськ, підірвався на невідомому вибуховому пристрої цивільний чоловік 1993 року народження. Потерпілий оперативно доставлений до ЦРЛ м.Бахмут, де йому було надано кваліфіковану медичну допомогу, наразі загрози його життю немає", - йдеться в оприлюдненому на сторінці прес-центру в соцмережі Фейсбук повідомленні.

В інформації зазначається, що за даним фактом представники Національної поліції України проводять досудове розслідування.

"Командування Об'єднаних сил звертається до населення щодо неухильного дотримання особливого порядку в зоні проведення операції Об'єднаних сил", - додали в прес-центрі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У с.Грабовське на Сумщині тривають бої, у Рясному росіян немає - Угруповання Об'єднаних сил

Можлива розмова Макрона і Путіна буде повністю прозора для Зеленського і європейців – Єлисейський палац

Укргідрометцентр попередив про туман в більшості західних, центральних та південних областей 22 грудня

В Україні найближчі два дні вдень плюсова температура повітря, переважно без опадів

Перетин росіянами державного кордону на Сумщині біля с.Грабовське виглядає як локального штибу провокація - Трегубов

УЧХ у 2025 році забезпечив реабілітацію понад 40 ветеранських родин

Зеленський поговорив з премʼром Норвегії: є спільне відчуття про необхідність консультації в ширшому колі європейських партнерів

Лубінець звернувся до Москалькової та МКЧХ з приводу примусового вивезення в РФ з Сумщини близько 50 громадян України

Росія випустила близько 1300 ударних дронів, майже 1200 КАБ та 9 ракет по Україні цього тижня - Зеленський

Росіяни перетнули кордон та вивезли понад 50 цивільних з села Грабовське на Сумщині - ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА