13:20 15.05.2018

Москалькова відвідає двох громадян України в СІЗО у Криму

1 хв читати

Уповноважений з прав людини в РФ Тетяна Москалькова на прохання української колеги Людмили Денісової відвідає двох громадян України, які утримуються в СІЗО в Криму.

"З її боку до мене надійшло звернення відвідати двох, як написано заявниками, тяжкохворих громадян України, яких тримають у СІЗО 1 в Криму. Я це зроблю завтра - я вилітаю туди і я буду відвідувати. Я вважаю, що правозахисна сфера поза політикою, і потрібно робити все можливе для того, щоб їм допомогти", - сказала Т.Москалькова журналістам.

За її словами, зараз взаєморозуміння між нею і українською колегою "починає з'являтися". Уповноважений також зазначила, що в понеділок обговорила з Л.Денісовою ситуацію з екіпажем судна "Норд".

"Я бачу бажання пошуку нестандартних варіантів для того, щоб повернути їх до Криму, оскільки у них немає документів і запропонований ним варіант отримати паспорти України їх не влаштовує", - додала Т.Москалькова.

Як повідомлялося, Л.Денісова звернулася до Т.Москалькової з проханням перевірити додержання прав українців, яких тримають у СІЗО Сімферополя, - "умови тримання і надання необхідної медичної допомоги Володимиру Балуху та ще кільком громадянам, зокрема кримським татарам".

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Денісова обговорила з представниками Ради Європи ситуацію з інформаційними правами в Україні

Тернопільська облрада оголосила жалобу через трагедію в Керчі

Сам факт окупації Криму створив атмосферу, що не дає змоги вершити правосуддя на півострові

Дружина Балуха відвідала чоловіка в СІЗО перед етапуванням до колонії

Денісова просить директора ФСБ РФ сприяти поверненню в Україну трьох членів екіпажу "ЯМК-0041", яких усе ще тримають у Криму

Встановлено особи всіх потерпілих в керченському коледжі

Прокуратура АР Крим вимагатиме екстрадиції з РФ колишнього кримського депутата Нахлупіна, обвинуваченого в державній зраді

Гройсман висловив співчуття у зв'язку з убивствами в коледжі в Керчі

Ситуація в Керчі потребує міжнародного втручання - український омбудсмен

Студент, який напав на Керченський коледж, отримав у жовтні дозвіл на мисливську зброю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА