Інтерфакс-Україна
07:53 17.05.2018

За минулу добу бойовики 66 разів відкривали вогонь по українських позиціях, двоє військовослужбовців загинули, четверо отримали поранення

2 хв читати
За минулу добу бойовики 66 разів відкривали вогонь по українських позиціях, двоє військовослужбовців загинули, четверо отримали поранення

За минулу добу незаконні збройні формування 66 разів відкривали вогонь по позиціях сил операції об'єднаних сил (ООС), двоє військовослужбовців загинуло, четверо отримали поранення, повідомляє прес-центр штабу Операції.

"Російсько-окупаційні війська, нехтуючи міжнародними угодами 66 разів порушили режим припинення вогню, з них 25 разів застосовували міномети, артилерію і реактивні системи залпового вогню БМ-21. Близько 21:00 противник застосував РСЗО БМ-21"Град" по позиціях наших військ у районі Авдіївки. Підрозділи Об'єднаних сил надавали адекватної відповіді окупантам і вели активну оборону", - йдеться в повідомленні на сторінці ООС в Фейсбук у четвер вранці.

На луганському напрямку активні бойові дії тривали в районах населених пунктів Новозванівка і Троїцьке. На застосування бойовиками снайперських пар передові підрозділи наших військ відповідали ефективними контрснайперськими заходами.

На донецькому напрямку НВФ активізувалися в районах населених пунктів Луганське, Світлодарськ, Новолуганське, Майорське. Постійно тривають бойові дії поблизу Авдіївської промзони і населеного пункту Опитне. На маріупольському напрямку бойовики активізувалися довкола населених пунктів Водяне, Лебединське, Широкине.

"Під час бойових дій учора двоє наших захисників загинуло, четверо отримали поранення. Поранених оперативно евакуювали до госпіталю, де їм надали кваліфіковану медичну допомогу, їхньому життю нічого не загрожує", - сказано в повідомленні.

У прес-центрі штабу ООС підкреслили, що з початку доби, 17 травня, обстановка на лінії зіткнення залишається контрольованою. Втрат серед українських військовослужбовців немає.

За даними української розвідки, за минулу добу бойовикам нанесено суттєвих втрат - 5 чоловік знищено і 8 поранено.

ОСТАННЄ

Правоохоронці викрили на викраденні продуктів начальницю їдальні однієї з в/ч на Київщині

Україна й Німеччина домовилися про посилення співпраці у сфері шкільної освіти

Культурна менеджерка Лаюк претендує на посаду заступника міністра культури

УІК пропонує розширити "єКнига" на батьків новонароджених і запустити державні субсидії книгарням у 2026р.

Укргідрометцентр попереджає про сильний туман на заході України у четвер

Лісовий анонсував запуск рейтингу індивідуальних досягнень науковців у 2026р.

Окупанти захопили два села під Гуляйполем та просунулися в Покровську, площа окупації зросла на рекордні 40 кв. км - DeepState

У районі Рівнопілля українські підрозділи перемістились на більш вигідні рубежі - Сили оборони півдня

Фінансування наукових установ зміниться з 2026 р., хто не пройде атестацію, може бути реорганізований - Лісовий

Міносвіти анонсувало створення Дослідницьких центрів оборонного напряму

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА