Інтерфакс-Україна
08:12 19.05.2018

В Індії у ДТП з вантажівкою загинули 19 осіб

1 хв читати

В Індії 19 людей загинули, ще семеро постраждали після того як вантажівка, в якій вони їхали перекинулася і впала у канаву, повідомляє агентство ANI.

Інцидент стався в штаті Гуджарат на заході країни. Постраждалі в ДТП їхали у вантажівці, яку було навантажено цементом. Повідомляється, що постраждалих доставили до госпіталю, тіла загиблих незабаром відправлять на розтин.

Водій вантажівки залишив місце аварії.

ОСТАННЄ

У США помер політик Генадій Балашов

Американські ветерани відвідали Київщину в межах візиту, організованого спільно з Міністерством у справах ветеранів – Калашник

Данія погодила новий пакет військової допомоги Україні на 1,4 млрд крон

Сили оборони відбили атаки росіян ще на 10 напрямках, 206 боєзіткнень за добу - Генштаб

Ворог втратив 94 особи на покровському напрямку - Генштаб

Громадська рада при Міноборони закликала перевірити всі оборонні контракти після плівок НАБУ у справі "Енергоатому"

Сирський: РФ найактивніша на покровському напрямку, посилила дії й у Запорізькій області

ВАКС оголосив перерву у слуханні, на якому обирається запобіжний захід для фігуранта "Мідас" Миронюка

У межах ініціативи Bring Kids Back UA врятовано велику групу дітей з окупованих територій - Єрмак

Качка: Припинення повноважень наглядової ради "Енергоатома" - перший крок до наведення ладу та усунення корупції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА