21:10 21.05.2018

Бойовики обстрілюють Мар'їнку, загинув мирний житель

1 хв читати
Бойовики обстрілюють Мар'їнку, загинув мирний житель

Житель м.Мар'їнка Донецької області загинув унаслідок обстрілу міста незаконними збройними формуваннями у понеділок, повідомляє глава Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський з посиланням на главу Мар'їнської райдержадміністрації Володимира Мороза.

"Михайло, так звали чоловіка, вийшов у свій двір на околиці Мар'їнки у той час, коли бойовики вели вогонь по місту зі стрілецької зброї. Одна з куль поцілила у нього. Швидка, що приїхала за викликом, констатувала смерть. Але забрати чоловіка не встигли - бойовики посилили вогонь і медикам довелося від'їхати на безпечну відстань", - написав П.Жебрівський на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

За його словами, загиблому було 36 років.

Наразі бойовики продовжують обстрілювати місто, поінформував П.Жебрівський

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Польща проводить переобладнання цивільних аеропортів під воєнні завдання

Стан Папи Франциска стабільний, він продовжує лікування, повідомили у Ватикані

У Румунії повідомляють про 13 тис. українців, які незаконно потрапили в країну у 2024 році

Зеленський зустрівся з парламентарями з глобальної мережі парламентської підтримки України

Зеленський повідомив про підготовку деяких форматів з партнерами

Україна та США узгодили деталі договору про надра

Перші аукціони на послуги з розмінування агроземель за заявками 2025р обсягом 28,1 млн грн пройдуть в березні

Президенти Польщі та Латвії обговорили питання безпеки та припинення агресії РФ проти України

Шмигаль: Словаччина підтримує вступ України в ЄС, напруженість з Угорщиною буде вирішена на нашому шляху до європейського членства

Президент Європейської ради зустрівся з прем'єром Угорщини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА