Інтерфакс-Україна
07:11 28.05.2018

На Кубі через "Альберто" евакуювали майже 3 тис. осіб

1 хв читати
На Кубі через "Альберто" евакуювали майже 3 тис. осіб

На Кубі через шторм "Альберто" з міста Санкті-Спірітус евакуйовані 2,7 тис. осіб. Про це повідомив представник місцевої влади, пише газета Escambray.

Як зазначає видання, це рішення прийняла місцева міська рада.

Через сильні дощі вода в річках піднялася. Як розповів представник водного департаменту, на дамбі Заза вдається стримувати 949 млн кубометрів води, що на 103% перевищує її ліміт у 920 млн кубометрів. Також він зазначив, що вісім з дев'яти дамб вже не можуть утримувати воду, крім однієї, яка знаходиться на річці Ігуанохо.

Як зазначає Reuters, "Альберто" - перший названий атлантичний шторм у 2018 році. За даними агентства, коли він досягне США, то викине щонайменше 30 см. опадів від Міссісіпі до Джорджії. Сильні дощі і сильний вітер очікуються в Теннессі до вівторка, 29 травня, і середи, 30 травня.

Як повідомили в Національному ураганному центрі США, шторм "Альберто" вже приніс сильні дощі в американському штаті Флорида, пише Diariode Cuba. Його пориви вітру досягали максимальної швидкості в 75 км / ч.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко дав головам РДА термін до вечора, щоб почистити від снігу та льоду двори, тротуари, зупинки громадського транспорту

"Тепло з Польщі для Києва": за 4 дні зібрано вже понад $830 тис

Морози в Україні найближчими днями дещо вщухнуть

Кадрові рішення в НВМК не потребують окремого погодження з Мінветеранів – держустанова

Sigma+ завершила аудит трьох ЖК компанії bUd development у межах програми відновлення

Генсек НАТО, лідери Нідерландів, Фінляндії, Хорватії та Латвії візьмуть участь у Українському сніданку у Давосі

Майже 1,5 тис. карток благодійника УЧХ "Charity" видано у 2025 році

Адвокат, викритий на підбурюванні до підкупу прокурора Офісу генпрокурора, отримав 4,5 років тюрми – САП

Просування окупантів на минулому тижні пришвидшилось за рахунок Гуляйполя та Сіверська – DeepState

Очільники МЗС України та Філіппін домовились про участь Києва у ключових заходах АСЕАН у 2026р.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА