Інтерфакс-Україна
08:24 29.05.2018

На Донбасі затримали контрабандиста, який перевозив з ОРДЛО тютюнові вироби

1 хв читати
На Донбасі затримали контрабандиста, який перевозив з ОРДЛО тютюнові вироби

Правоохоронцями в складі Операції об'єднаних сил (ООС) зупинена діяльність контрабандиста, який намагався вивезти з ОРДЛО на територію України тютюнові вироби, повідомили в прес-центрі штабу Операції.

"Підрозділи Національної поліції України, що діють у складі Об'єднаних сил, 28 травня, близько 19.30 поблизу населеного пункту Залізне, з боку Горлівки, затримали цивільний автомобіль, водій якого намагався перевезти з території фейкової "ДНР" тютюнові вироби", - йдеться в повідомленні на сторінці ООС в Фейсбук в понеділок увечері.

У штабі Операції попросили небайдужих громадян повідомляти про контрабандистів на лінії зіткнення.

"Командування Об'єднаних сил рішуче налаштоване припинити контрабанду через лінію дотику. І закликає засоби масової інформації, громадськість і небайдужих громадян надавати інформацію, яка стане в нагоді в боротьбі зі злочинністю", - сказано в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони завдали вночі удари по НПЗ в російській Сизрані та пункту управління в окупованому Єнакієвому

З Донецької області за добу евакуйовані рекордні 5,8 тис жителів – обладміністрація

Стало відомо про загибель ще двох жителів Херсонщини через російський обстріл - ОВА

Окупанти 49 разів обстріляли населені пункти Донецької області за добу, 2 жителів загинули, 7 поранені – обладміністрація

Українські прокурори працюватимуть в Офісі прокурора МКС в Україні

СБУ з початку війни викрила 52 військовослужбовців Сил оборони, які були російськими агентами

Менше половини українців знають про прем'єра Свириденко, 45% не очікують від її роботи суттєвих змін – КМІС

Нацполіція: 2 дітей отримали поранення внаслідок дій РФ за добу, 50 розшукано

ГУР МО отримало партію військового обладнання, зібрану коштом латвійського народу

Послуга онлайн-розлучення з’явиться у "Дії " восени – 1-й віце-прем’єр

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА