Інтерфакс-Україна
13:47 19.06.2018

Троє людей постраждало внаслідок сутичок біля ВР

1 хв читати
Троє людей постраждало внаслідок сутичок біля ВР

У результаті сутичок біля будівлі Верховної Ради у вівторок постраждали троє людей, повідомив начальник Головного управління Національної поліції Києва Андрій Крищенко.

"Троє людей (постраждали). Один від газового балончика, а інші отримали травми під час бійки", - повідомив він журналістам біля парламенту.

Крім того, за словами А.Крищенко, після проведення тесту з'ясувалося, що затриманий мітингувальник був у стані алкогольного сп'яніння.

За даними начальника поліції Києва, на площі Конституції біля Верховної Ради близько 1 тис. мітингувальників, ситуація спокійна і контрольована.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Апеляційна палата ВАКС залишила в силі підозру екснардепу Грановському у справі ОПЗ

Україна оцінюватиме результати зустрічі на Алясці за трьома критеріями, серед них негайне припинення вогню - Подоляк

Російський намір щодо Добропілля був показати силу перед Аляскою, і фактично для окупанта це закінчується його знищенням - Зеленський

Зеленський доручив МЗС і ОП провести аудит роботи з партнерами в рамках оборонних коаліцій

Зеленський: Завтрашній день для всіх в Європі почнеться рано, готуємося до відповідних розмов

Росіяни продовжують атакувати Дніпропетровщину, постраждало троє людей – ОВА

Зеленський: У день перемовин росіяни вбивають, і це багато про що говорить

Дрон з ШІ, який знищує цілі за понад 50 км, презентувала 3 ОШБр

Кабмін схвалив виплату 15 млн грн сім'ям загиблих у полоні, спростив закупівлю та списання техніки частинам

Літак Путіна вилетів з Магадана у напрямку Аляски

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА