20:31 19.06.2018

Будівництво паркінгу біля термінала D в аеропорту "Бориспіль" буде завершено в серпні

2 хв читати
Будівництво паркінгу біля термінала D в аеропорту "Бориспіль" буде завершено в серпні

Роботи щодо завершення будівництва паркінгу біля термінала D Міжнародного аеропорту "Бориспіль" (Київ) підрядник ТОВ "НАН" (Харків) планує завершити в серпні 2018 року, повідомив перший заступник гендиректора аеропорту Євген Дихне в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна".

"Підрядник розраховує завершити роботи в серпні. Це буде перша черга паркінгу більш ніж на 1 тис. паркомісць", - сказав він у кулуарах форуму, присвяченого питанням кібербезпеки, в Києві у вівторок.

Він також зазначив, що на реалізацію проекту на цьому етапі робіт аеропорт виділив 440 млн грн.

"Далі розглядатимемо за ефективністю цих паркомісць, наскільки в найближчій перспективі треба продовжувати другу чергу паркінгу, тому що кількість паркомісць проектом закладена з великим запасом", - додав він.

Як повідомлялося, в серпні 2015 року аеропорт у судовому порядку розірвав договір із ВАТ "Будівельне управління №813" через неякісне виконання будівельних робіт за проектом паркінгу. Аеропорту вдалося відсудити у генпідрядника борг і пеню на загальну суму майже 95 млн грн.

У червні 2017 року стало відомо, що "Бориспіль" визначив переможця відкритих торгів на закупівлю робіт із будівництва багаторівневого паркінгу, за підсумками трьох раундів тендерного аукціону перевагу було надано ТОВ "НАН", яке зобов'язалося здійснити будівництво протягом 12 місяців від моменту підписання договору на відміну від 17 місяців, запропонованих іншими учасниками. До червня 2018 року передбачалися роботи з будівництва першої черги на 1 тис. місць. Добудова другої черги паркувального комплексу передбачала термін до кінця 2018 року.

У березні 2018 року П.Рябикін заявив, що аеропорт може подати до суду на підрядника через відсутність робіт.

Загрузка...

ЕЩЕ ПО ТЕМЕ:

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА