12:30 02.07.2018

Авіакомпанія "Браво" своїм коштом доставить із Тунісу 850 українських туристів через борги туроператора Oasis

2 хв читати
Авіакомпанія "Браво" своїм коштом доставить із Тунісу 850 українських туристів через борги туроператора Oasis

Українська авіакомпанія "Браво" через заборгованість туроператора Oasis у розмірі 25 млн грн у понеділок виконає п'ять гуманітарних рейсів із Тунісу до Києва та Львова для доставки близько 850 пасажирів.

"Беручи до уваги той факт, що українські туристи опинилися заручниками ситуації, що сталася з причини, як мінімум, недобросовісних дій з боку туроператора, керівництво авіакомпанії "Браво", після проведення консультацій з Міністерством інфраструктури, Міністерством закордонних справ і Міністерством економіки, прийняло рішення про початок виконання п’яти гуманітарних рейсів 2 липня 2018 року (три рейси до Києва, два рейси до Львова) за рахунок авіакомпанії з метою забезпечення доставки в Україну близько 850 пасажирів, які постраждали від дій туроператора", - зазначено в офіційному повідомленні авіакомпанії.

Протягом останніх двох років туроператор Oasis нарощував свою фінансову заборгованість перед авіакомпанією, яка на 27 червня становила 25 млн грн і призвела до вимушеного скасування рейсів, унаслідок чого змінився розклад усіх польотів авіакомпанії.

"Наразі ми робимо все можливе, щоб урегулювати розклад і в максимально короткі терміни здійснити всі заплановані рейси... Інформуємо, що докладний розклад рейсів ми оприлюднимо найближчим часом після узгодження всіх необхідних процедурних питань, пов'язаних із забезпеченням польотів. Актуальний розклад рейсів ми публікуватимемо на своїй сторінці у Facebook", - додали в компанії.

Як повідомлялося, кілька діб сотні українських туристів не можуть вилетіти з Тунісу в Україну.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян написав на сторінці у Facebook, що ця ситуація зумовлена значною заборгованістю туроператора Oasis перед авіакомпанією. За результатами досягнутих домовленостей туроператор зобов'язався своїм коштом розмістити всіх українських туристів у готелях Тунісу до понеділка.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА