Інтерфакс-Україна
19:21 09.07.2018

Авіакомпанія "Ейр Аланна" стала "ФАНейр" і переоформлює маршрути

2 хв читати
Авіакомпанія "Ейр Аланна" стала "ФАНейр" і переоформлює маршрути

Комісія Державіаслужби з розгляду питань про права на експлуатацію повітряних ліній (ПЛ) 27 червня рекомендувала голові відомства надати ТОВ "ФАНейр" (Київ), раніше - ТОВ Ейр Аланна ", дозвіл на здійснення регулярних рейсів до Греції, Італії, Грузії та Албанії.

Як зазначається в повідомленні відомства, зокрема, йдеться про рейси з Києва до Салоніки, Батумі і Стокгольма (двічі на тиждень), Афіни, Тбілісі і Болонью (тричі на тиждень), Тирани (чотири рази на тиждень), зі Львова до Афін (двічі на тиждень) і з Харкова до Тбілісі (двічі на тиждень).

Одночасно комісія рекомендувала анулювати права ТОВ "Ейр Аланна" на ці регулярні рейси.

Крім цього, комісія рекомендувала надати дозволи "ФАНейр" на період до кінця жовтня на чартерні рейси за півтора десятками напрямків до Туреччини, Болгарії, Чорногорії та Єгипту, проте відмовила в регулярному рейсі до Гельсінкі. Згідно з інформацією на сайті відомства, "Ейр Аланна" мала права на експлуатацію чартерних рейсів до Туреччини, Болгарії та Чорногорії за десятком напрямків, які тепер рекомендовано скасувати.

Державіаслужба наказом від 21 червня видала "ФАНейр" ліцензію на пасажирські авіаперевезення. Відповідно до реєстру цивільних суден, авіакомпанія на 3 липня 2018 року зареєструвала два літаки: Airbus A320-212 з кодом UR-CQM 1994 року випуску і Airbus A321-211 з кодом UR-CRI 2004 року випуску.

Згідно з держреєстром, кінцевим бенефіціаром "ФАНейр" через ТОВ "Вінницькі кристали" (Київ) є Сергій Сінченко та Віктор Стрілецький з Богуслава. Статутний капітал компанії - 6,5 тис. грн.

У держреєстрі також зазначено, що "ФАНейр" є правонаступником ТОВ "Камус Ейр" (Camus Air), яке, в свою чергу, до середини травня мало назву ТОВ "Аланна", а до початку січня цього року - ТОВ "Дарт".

Комісія Державіаслужби на зазначеному засіданні 27 червня рекомендувала анулювати права "Алан" на регулярні рейси зі Львова до Афін, з Києва до Харкова і кілька чартерних рейсів, а також права "Дарт" на регулярний рейс з Києва до Лісабона.

Відповідно до реєстру цивільних суден, станом на 3 липня 2018 роки за "Аланною" були закріплені літаки MD-83 з кодом UR-CEL 1986 року випуску і Airbus A320-212 з кодом UR-COF 1993 року випуску, тоді як на середину лютого в її парку були ще Airbus A320-212 і Airbus A321-211.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський домовився з Макроном про підготовку українських пілотів для "міражів"

ГУР ознайомив Келлога з компонентами російської зброї західного виробництва

Стефанішина назвала 2027 рік кінцевим терміном у підготовці України до вступу в ЄС

Збитки газовидобутку ДТЕК від ударів РФ навесні становлять приблизно EUR30 млн – СЕО

СБУ затримала власника підпільної ІТ-компанії із Івано-Франківська, який працював на окупаційну адміністрацію на Херсонщині

Міністр оборони Шмигаль провів першу нараду із заступниками

Сибіга привітав затвердження 18-го пакету санкцій ЄС проти Росії

Зеленський обговорив з Умєровим завдання оновленого складу РНБО та Ставки головнокомандувача

На Волині викрили посадовців в/ч на організації незаконних бойових виплат солдату загальною сумою понад 1 млн грн - спецпрокуратура

Умєров: Найближчим часом буде проведено аудит виконання рішень Ставки верховного головнокомандувача

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА