Інтерфакс-Україна
16:25 11.07.2018

Прокуратура просить суд продовжити на 60 діб арешт Вишинського, а адвокати просять відпустити його на поруки

2 хв читати
Прокуратура просить суд продовжити на 60 діб арешт Вишинського, а адвокати просять відпустити його на поруки

 Херсонський міський суд у середу розглядає клопотання прокуратури про продовження терміну утримання під вартою ще на 60 діб головному редактору "РИА Новости Украина" Кирилу Вишинському.

У середу суд із невеликим запізненням розпочав розгляд клопотання органу досудового слідства про продовження ще на 60 днів терміну арешту К.Вишинського, який добігає кінця 13 липня.

Як повідомила агентству "Інтерфакс-Україна" прес-секретар прокуратури Криму Тетяна Тихончик, суд у середу розглядає клопотання прокуратури про продовження запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою ще на 60 діб.

У свою чергу, його адвокат Андрій Доманський клопотав перед судом про взяття свого підзахисного на поруки, аргументуючи це тим, що він має багаторічний досвід правозахисної та громадської діяльності.

Крім того, адвокат попросив суд зобов'язати прокуратуру продемонструвати і ознайомитися з оригіналом клопотання про продовження арешту К.Вишинського, після чого в суді було оголошено півгодинну перерву.

Як повідомлялося, українські правоохоронці затримали керівника "РИА Новости Украина" К.Вишинського у Києві 15 травня 2018 року. Йому оголосили про підозру у кримінальному провадженні, відкритому за ч.1 ст.111 (державна зрада) Кримінального кодексу України.

16 травня його привезли до Херсона для обрання запобіжного заходу. 17 травня Херсонський міськсуд обрав К.Вишинському запобіжний захід у вигляді арешту до 13 липня. 21 травня захист подав до Апеляційного суду Херсонської області апеляційну скаргу на арешт К.Вишинського. 1 червня суд відмовив стороні захисту у зміні запобіжного заходу.

Тим часом, 6 липня прес-секретар генпрокурора України Лариса Сарган повідомила, що К.Вишиньскому повідомлено про підозру в незаконному зберіганні зброї і боєприпасів. "Підозрюваний у державній зраді Кирило Вишинський повідомлений про ще одну підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.263 (незаконне придбання, зберігання вогнепальної зброї і боєприпасів) КК України", - написала Л.Сарган на своїй сторінці у Facebook.

За її словами, під час обшуків в орендованому індивідуальному банківському сейфі К.Вишинського були виявлені і вилучені пістолет і патрони до нього. Пістолет є вогнепальною зброєю - самозарядним пістолетом моделі "FN Browning M1906".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

РФ майже щодня атакувала Україну шахедами та ракетами у 2025 році - аналітики

Росіяни в новорічну ніч завдали ударів по Харківщині, виникли пожежі – ДСНС

За добу на Сумщині травмувався 25-річний чоловік, 37 населених пунктів зазнали обстрілів

Макрон: Починаючи з 6 січня в Парижі європейські країни візьмуть зобов’язання щодо захисту України

За добу ворог обстріляв 8 населених пунктів Харківщини, постраждали двоє цивільних - ОВА

Генштаб зафіксував впродовж доби 131 бойове зіткнення

Історична церква Вонделкерк у Амстердамі постраждала від масштабної пожежі - ЗМІ

Дев’ятеро поранених унаслідок ударів по 24 населених пунктах Запорізької області за добу — ОВА

ППО знешкодила 176 із 205 безпілотників у новорічну ніч, зафіксоване влучання 24 ударних БпЛА на 15 локаціях

Окупанти за добу втратили 1 060 осіб та 171 од. спецтехніки - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА