16:02 19.07.2018

Право, філологія, педагогіка, менеджмент і медицина найбільш популярні серед українських абітурієнтів у 2018 році

1 хв читати
Право, філологія, педагогіка, менеджмент і медицина найбільш популярні серед українських абітурієнтів у 2018 році

Право, філологія, педагогіка (середня освіта), менеджмент і медицина є спеціальностями, на які абітурієнти 2018 року подали найбільшу кількість заяв, повідомили в Міністерстві освіти і науки України.

"Право, філологія, середня освіта, менеджмент і медицина", - перерахував на прес-конференції в четвер у Києві генеральний директор директорату вищої освіти і освіти дорослих Міносвіти Олег Шаров журналістам, розповідаючи про спеціальності, на які подає заяви найбільша кількість абітурієнтів.

За інформацією міністерства, серед університетів найпопулярнішими є Київський національний університет ім.Шевченка, Львівський національний університет ім.Франка, Київський політехнічний інститут ім.Сікорського, Львівська політехніка та Харківський національний університет ім.Каразіна.

Заступник міністра освіти Юрій Рашкевич у свою чергу зазначив, що сьогодні - "екватор" вступної кампанії - минув тиждень з початку вступної кампанії, ще тиждень попереду. Він нагадав, що прийом заяв триватиме до 18:00 26 липня, а до вечора 25 липня буде відкрита реєстрація електронних кабінетів.

Заступник міністра також додав, що 1 серпня оприлюднять рейтингові списки вступників.

За інформацією Міносвіти, станом на ранок четверга загалом подано майже мільйон заяв абітурієнтів, більше половини з них - 550 тис. - в електронному вигляді.

Загалом 360 тис. абітурієнтів подали заяви про вступ до вишів, з них 128 тис. - через електронні кабінети.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА