Інтерфакс-Україна
07:01 20.07.2018

У Миколаївській області на хабарі затримали радника голови райдержадміністрації

1 хв читати
У Миколаївській області на хабарі затримали радника голови райдержадміністрації

Співробітники Служби безпеки України спільно з військовою прокуратурою і слідчими Нацполіції викрили на хабарі радника голови Новоодеської райдержадміністрації із земельних питань, повідомив прес-центр СБ України.

"Правоохоронці встановили, що чиновник вимагав від місцевого підприємця сто тридцять тисяч гривень за видачу дозволу на проведення земляних робіт і не перешкоджання його комерційній діяльності", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, для приховування протиправної діяльності чиновник запропонував перевести гроші на розрахунковий рахунок підконтрольної йому місцевої громадської організації.

"Після переведення бізнесменом коштів на зазначений рахунок, чиновник передав йому дозвільні документи на проведення земельних робіт, після чого відразу був затриманий безпосередньо в приміщенні райдержадміністрації", - поінформували в прес-центрі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Семирічний хлопчик, постраждалий внаслідок атаки російського дрона у Запоріжжі, помер у лікарні – ОВА

Кількість постраждалих у Києві через нічну ракетно-дронову атаку ворога зросла до дев'яти осіб – Кличко

Енергетики розпочнуть відновлювальні роботи, щойно будуть безпечні умови - Міненерго

Кількість постраждалих від ворожої ракетно-дронової атаки у Києві зросла до восьми людей - Кличко

Кількість постраждалих внаслідок атаки ворожих дронів на Запоріжжя зросла до трьох - ОВА

П'ятеро цивільних постраждали внаслідок нічної ракетно-дронової атаки росіян на Київ - Кличко

Жінка й дитина, постраждалі внаслідок атаки російських БпЛА на Запоріжжя, у важкому стані - ОВА

Житловий будинок зазнав ушкоджень внаслідок атаки ворожих дронів у Києві – КМВА

Житловий будинок зазнав ушкоджень внаслідок атаки ворожих дронів у Києві – КМВА

Двоє цивільних постраждали внаслідок атаки російських БпЛА на Запоріжжя - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА