Інтерфакс-Україна
09:54 26.07.2018

Вибух стався біля будівлі посольства США в Пекіні, є постраждалі

1 хв читати
Вибух стався біля будівлі посольства США в Пекіні, є постраждалі

Біля будівлі посольства США в столиці КНР Пекіні стався вибух, передає в четвер агентство "Ассошіейтед Прес" із посиланням на очевидців.

"Щойно щось вибухнуло біля посольства США в Пекіні. Скрізь дим", - пишуть очевидці з місця події.

На відеозаписах, розміщених у мережі Twitter, видно сильне задимлення на території поблизу посольства.

На місце події прибули машини поліції.

Повідомляється, що є постраждалі, проте про їх кількість інформації поки що немає.

Наразі в ЗМІ надходить суперечлива інформація про інцидент.

За деякими даними, невідомий чоловік спробував закинути за огорожу будівлі посольства саморобну бомбу, проте вона вибухнула раніше, ніж йому вдалося це зробити.

У свою чергу китайське видання "Глобал таймз" передає, що співробітники поліції, які прибули на місце події, "затримали жінку, котра облила себе гасом і ймовірно намагалася вчинити самоспалення".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Три вагони поїзда Запоріжжя-Солотвино зійшли з рейок на Закарпатті, без постраждалих

Окупанти завдали ракетного удару по передмістю Дніпра, виникла пожежа, є постраждалий – обладміністрація

США разом із Європою можуть надати Україні гарантії безпеки, але не у форматі НАТО, - Трамп

Зеленський доручив уряду, ОП і секретарю РНБО оновити план зовнішньополітичної роботи на період до кінця року

Війська союзників будуть готові до розгортання в Україні з першого дня перемир’я – міністр оборони Великої Британії

Є рішення щодо додаткового зміцнення напрямків на Донеччині - Зеленський

Трамп на шляху на зустріч з Путіним: Я тут не для того, щоб вести переговори за Україну

Зеленський: Головне, щоб зустріч на Алясці відкрила можливість до сутнісної розмови лідерів у тристоронньому форматі

Трамп вилетів на Аляску на саміт з Путіним

Макрон і Зеленський домовилися зустрітися після саміту на Алясці - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА