Інтерфакс-Україна
07:25 27.07.2018

Перестрілка поліції з невідомими в масках сталася в Лондоні

1 хв читати
Перестрілка поліції з невідомими в масках сталася в Лондоні

Поліція і невідомі озброєні люди в масках влаштували перестрілку в районі Форест-гейт недалеко від футбольного стадіону британської столиці, повідомила газета Daily Star з посиланням на очевидців події.

За даними видання, вогонь у поліцейських відкрили невідомі.

Одна зі свідків повідомила, що двоє людей постраждали, проте, чи були вони представниками поліції або нападників, а також щодо їхнього стану невідомо.

Газета пише, що очевидці інформують про те, що район оточений приблизно 20-ма поліцейськими, місце події контролюється з вертольота.

Daily Star повідомила, що поліція підтвердила факт виклику поліцейських і перестрілки.

У поліції повідомили, що виклик був прийнятий у четвер о 22:45 за місцевим часом. Чоловік, який телефонував, сказав, що бачив озброєного підозрюваного. Поліція після прибуття на місце визначила машину з підозрюваним, який на вимогу зупинитися не реагував і з неї у поліцейських відкрили вогонь.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський підпише указ про санкції проти двох фігурантів у справі НАБУ щодо "Енергоатому"

Дрони-перехоплювачі знищили понад 150 ворожих ударних БпЛА з початку місяця - командувач

Виконавчий директор "Енергоатому" Басов арештований з правом застави у 40 млн грн – САП

Чернишов приїхав до ГУР перед обранням запобіжного заходу - ЗМІ

НАЗК 10 листопада почало службову перевірку у зв'язку з оприлюдненими Національним антикорупційним бюро матеріалами - заява

Україна та Організація африканських, карибських і тихоокеанських держав співпрацюватимуть у сфері продовольчої безпеки

Ексчиновниця НБУ Рожкова, бізнесмен Кожемяко та постпред в АРК Куришко працюють радниками в системі Міноборони – ГАР

Росіяни намагалися скористатися густим туманом та прорватися в Костянтинівку, ЗСУ зірвали плани ворога

Зеленський доручив військовій розвідці провести заходи в інтересах України

Центри протиповітряної оборони за зразком харківського буде створено ще у трьох областях - Чернігівській, Полтавській та Запорізькій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА