Інтерфакс-Україна
15:30 27.07.2018

Учасники хресної ходи УПЦ (МП) почали заходити до Лаври, ЗМІ пишуть про затримання кількох членів "Братства" Корчинського

1 хв читати
Учасники хресної ходи УПЦ (МП) почали заходити до Лаври, ЗМІ пишуть про затримання кількох членів "Братства" Корчинського

Учасники хресної ходи Української православної церкви (Московського патріархату), що триває в центрі Києва у п'ятницю, вже почали заходити на територію Києво-Печерської лаври, де відбудуться подальші заходи з нагоди 1030-річчя хрещення Київської Русі-України.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", парафіяни УПЦ (МП), які йшли на чолі колони, вже почали заходити на територію монастиря. Люди продовжують прибувати, рухаючись організовано за маршрутом від Європейської площі вулицями Грушевського, Мазепи та Лаврської до Києво-Печерської лаври.

Колону супроводжує велика кількість поліцейських зі службовими собаками та пристосуваннями для перевірки автомобілів та інших об'єктів щодо можливої наявності вибухівки. Обстановка спокійна, значних інцидентів не спостерігалося.

Водночас, як повідомляє ТСН, на шляху проходження хресної ходи поліція затримала членів організації "Братство" Дмитра Корчинського.

"П'ятеро чоловіків ішли в голові колони - поліція вже на цьому етапі оточила цю групу. Біля Кабінету Міністрів чоловіки видерлися на парапет, де частину з них затримали. Попередньо, затриманих двоє. До провокацій група вдатися не встигла", - йдеться в повідомленні.

У Головному управлінні Національної поліції м. Києва агентству повідомили, що наразі не мають інформації про затриманих.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог втратив 150 осіб на покровському напрямку - Генштаб

Понад 94% українських виробників готові до експорту - опитування Української ради зброярів

Трамп заявив, що ухвалив рішення по відправленню Tomahawk в Україну

Ще одна група ударних дронів суне на Харків - мер

Шмигаль: у найближчі місяці будемо наполегливо працювати над реалізацією стратегії експорту військової продукції

Ворожі удари спровокували пожежу у Харкові, даних щодо постраждалих не надходило

Україна закликала партнерів посилити тиск, щоб зупинити російський ядерний шантаж і запобігти катастрофі в Європі

Для Нідерландів поглиблення промислової співпраці з Україною є ключовим пріоритетом - прем’єр

У Росії зупинив роботу один з найбільших НПЗ після атаки дрона

Україна сподівається на швидку реалізацію мирного плану Трампа щодо Сектору Гази

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА