12:37 01.08.2018

Майже 59 тис. абітурієнтів рекомендовано на зарахування на бюджет до ВНЗ

2 хв читати
Майже 59 тис. абітурієнтів рекомендовано на зарахування на бюджет до ВНЗ

До зарахування на бюджетну форму навчання до вищих навчальних закладів України рекомендовано 58,9 тис. абітурієнтів.

"58 тис. 875 вступників на бакалавра (магістра медичного, ветеринарного й фармацевтичного спрямування) отримали рекомендації на бюджет. Розподіл місць відбувся сьогодні, 1 серпня 2018 року, за алгоритмом адресного розміщення державного та регіонального замовлення", - йдеться в повідомленні Міністерства освіти і науки України.

Зазначається, що відповідну інформацію (про те, хто отримав бюджетні місця) вже завантажують і поступово оприлюднюють в електронних кабінетах вступників.

" Так, у них навпроти однієї із заяв з’являється статус «Рекомендовано до зарахування (навчання за кошти державного (регіонального) бюджету)». Таким вступникам треба буде виконати вимоги до зарахування до 18 години 6 серпня. Саме зарахування за державним або регіональним замовленням здійснюється до 12 години 7 серпня", - наголошують у МОН.

Згідно з повідомленням, до 18 серпня відбудеться переведення на вакантні бюджетні місця.

За всіма спеціальностями право на переведення мають ті абітурієнти, у яких є спеціальні умови на участь у конкурсі. Зокрема, в першій категорії переведення, незалежно від конкурсного бала, діти загиблих захисників України. Наступні категорії, переведення яких залежить від конкурсного бала, - діти учасників АТО, особи з інвалідністю I, II груп та діти з інвалідністю віком до 18 років, внутрішньо переміщені особи.

"За тими спеціальностями, яким надається особлива підтримка, право на переведення мають вступники, що не були рекомендовані за широким конкурсом на бюджетні місця", - йдеться в повідомленні.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА