15:59 01.08.2018

В абітурієнтів труднощі з доступом до електронної системи з інформацією щодо вступу до ВНЗ

1 хв читати
В абітурієнтів труднощі з доступом до електронної системи з інформацією щодо вступу до ВНЗ

Абітурієнти мають труднощі з доступом до списку рекомендованих до зарахування до вищих навчальних закладів на навчання за кошти державного бюджету.

Наразі не доступний сайт vstup.osvita.ua з інформацією для абітурієнтів вишів і рейтинговими списками, складно також увійти до особистого електронного кабінету.

Деякі абітурієнти залишають свої скарги щодо проблеми з доступом до електронного кабінету на сторінці Міністерства освіти і науки України в соцмережі Facebook.

Згідно з правилами вступу до ВНЗ у 2018 році 1 серпня до 12:00 мають бути оприлюднені рейтингові списки рекомендованих до зарахування на бюджет. Відповідна інформація має з'явитися в особистих кабінетах вступників.

У Міністерстві освіти визнають труднощі з доступом до системи і пояснюють це великим напливом бажаючих увійти до системи, щоб побачити результати вступу.

"Списки рекомендованих до зарахування на бюджет вже оприлюднені. Відповідна інформація вже є в особистих кабінетах вступників. Проте, дійсно, у деяких абітурієнтів кабінет може не завантажуватися у зв'язку з великим навантаженням на систему. У такому випадку абітурієнт може перевірити свій результат на сайті Вступ ЄДБО (https://vstup.edbo.gov.ua/)", - повідомили в прес-службі Міносвіти агентству "Інтерфакс-Україна".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА