Інтерфакс-Україна
10:53 03.08.2018

У Шанхаї через тропічний шторм евакуювали понад 130 тис. людей

1 хв читати
У Шанхаї через тропічний шторм евакуювали понад 130 тис. людей

У китайському Шанхаї влада евакуювала понад 130 тис. людей через тропічний шторм "Джондарі", повідомляє у п'ятницю агентство "Ассошіейтед Прес".

Тропічний шторм приніс у Шанхай сильний вітер. Очікується, що стихійне лихо поступово слабшатиме, прямуючи на захід у бік дельти річки Янцзи.

Раніше "Джондарі" спровокував проблеми з транспортом і відключення електрики на території Японії. Там постраждали 16 осіб.

Інформації про збитки через тропічний шторм у Шанхаї поки що не надходило. Водночас у двох аеропортах міста скасовано 151 рейс.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти втратили впродовж доби 890 військовослужбовців - Генштаб

Пошуково-рятувальна операція на місці російської атаки у Тернополі триває, кількість жертв не змінилася

20 листопада: Яке сьогодні свято, все про цей день

План припинення війни запропонований через Віткоффа в Україні назвали ІПСО і "помилкою Трампа"

План припинення війни від США та РФ передбачає втрату Україною територій і суверенітету - ЗМІ

Гутерреш висловив осуд щодо ракетних та дронових атак Росії

Верховний суд Італії затвердив екстрадицію підозрюваного у підриві "Північного потоку" українця до Німеччини – ЗМІ

Кабмін звільнив заступника голови Держслужби з лікарських засобів Вовка

Україна хоче приєднатися до Рекомендації Ради ОЕСР щодо управління даними у сфері охорони здоров’я

Кабмін утворив Науково-дослідний центр Держспецслужби транспорту

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА