Інтерфакс-Україна
15:35 07.08.2018

Стан Сенцова погіршується, але він відмовляється від госпіталізації

2 хв читати
Стан Сенцова погіршується, але він відмовляється від госпіталізації

Український режисер Олег Сенцов, ув'язнений у колонії міста Лабитнангі в РФ, перебуває в поганому стані: у нього сильно знизився гемоглобін, що призвело до анемії, а також дуже низький пульс, близько 40 ударів на хвилину, повідомляє "Громадське" із посиланням на адвоката Дмитра Дінзе у вівторок.

Він зазначив, що в О.Сенцова погано з серцем, і його два рази намагалися вмовити виїхати до лікарні. Йому також стало погано через те, що в Лабитнангі дуже тепло, а віе наразі погано переносить спеку. Олег відчуває слабкість у всьому тілі.

На запитання, чи є можливість, що О.Сенцов припинить голодування, адвокат заявив, що таких планів у його підзахисного немає. О.Сенцов також проти переведення його до цивільної лікарні Лабитнангі, оскільки "завідувач реанімаційного відділення агресивно до нього ставиться, і найімовірніше, може лише нашкодити йому".

Д.Дінзе також проти переведення О.Сенцова до лікарні куди б то не було, оскільки той, на його переконання, "просто не витримає етапування і може померти".

Як повідомлялося, Північно-Кавказький окружний військовий суд у Ростові-на-Дону в серпні 2015 року засудив О.Сенцова, затриманого в Криму в 2014 році, до 20 років колонії суворого режиму. У РФ його звинуватили в створенні на території Криму терористичного співтовариства.

14 травня 2018 року він оголосив голодування з вимогою відпустити всіх українців, незаконно утримуваних у РФ із політичних причин.

ОСТАННЄ

П'ятеро депортованих із РФ українців оголосили голодування на грузинському кордоні - ЗМІ

Україна підготувала проєкт угоди з США щодо дронів, готова обговорити і укласти її – розмова Зеленського з Трампом

Зеленський про пакети допомоги з поставками Україні американської зброї: це буде хорошим прикладом для інших країн НАТО

Апеляційний суд визнав незаконним виділення землі під НВМК біля Мархалівки під Києвом – КЕКЦ

Окупанти намагаються закріпитися в Родинському, щоб захопити Покровськ та Мирноград - DeepState

Визнання Радою депортації українців з Польщі в 1944-1952рр не несе ризиків загострення міждержавних відносин – юрист

Заклик до РФ повернути українських дітей підписали 38 країн разом з Радою Європи та ЄС

Внесок Швеції на підтримку постачання американської зброї для України - $275 млн

Нацполіція попереджає про нові вибухові загрози: на ворожому дроні на Сумщині були міни ПТМ-3

Рютте вітає фінансові пакети від Данії, Норвегії та Швеції для допомоги з поставками Україні американської зброї

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА