Інтерфакс-Україна
12:24 29.08.2018

СБУ розшукує свідків знищення двох вертольотів Мі-8 біля гори Карачун поблизу Слов'янська в 2014 році

1 хв читати
СБУ розшукує свідків знищення двох вертольотів Мі-8 біля гори Карачун поблизу Слов'янська в 2014 році

Служба безпеки України розшукує свідків подій, під час яких були збиті два вертольоти Мі-8 і загинули українські військовослужбовці біля гори Карачун поблизу Слов’янська (Донецька обл.) в травні та червні 2014 року.

"Слідчий відділ Управління СБУ в Харківській області здійснює пошук очевидців та свідків подій 29.05.2014, 24.06.2014, під час яких біля гори Карачун поблизу Слов’янська було збито два вертольоти Мі-8, що призвело до загибелі військовослужбовців", - повідомляє прес-центр Операції об'єднаних сил на сторінці в соцмережі Facebook у середу.

Очевидців зазначених подій просять звертатися в Управління СБУ в Харківській області за телефонами: (057) 700-16-61, 707-95-30 або за адресою: м. Харків, вул. Мироносицька, 2.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Перспективи України після запровадження санкцій проти російської нафти покращуються - Стармер

Незалежна Комісія з прав людини представила ООН докази систематичного цілеспрямованого вбивства цивільних військовими РФ

Українська дипломатія успішно забезпечує ізоляцію РФ на міжнародній арені - Сибіга

США надають Німеччині відстрочку у застосуванні санкцій проти дочірнього підприємства компанії "Роснефть" - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 168 ворожих атак - Генштаб

ЛУКОЙЛ оголосив про намір продати міжнародні активи через санкції

Зеленський та міністр оборони Хорватії обговорили потреби України у ППО, зокрема із залученням механізму PURL

Вільнюс офіційно повідомив Мінськ про закриття литовсько-білоруського кордону до подальшого повідомлення

Румунія та Україна обговорили можливості розвитку двостороннього військово-технічного співробітництва

Електроенергію населенню у вівторок відключатимуть в окремих регіонах з 8:00 до 22:00, промисловості - з 7:00 до 22:00

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА