Інтерфакс-Україна
12:43 30.08.2018

Завершено досудове розслідування у справі про незаконний рибний промисел і порушення порядку в'їзду/виїзду капітаном російського "Норду"

2 хв читати
Завершено досудове розслідування у справі про незаконний рибний промисел і порушення порядку в'їзду/виїзду капітаном російського "Норду"

Капітану російського сейнера "Норд" Володимиру Горбенку повідомлено про завершення досудового розслідування в кримінальному провадженні за підозрою його у здійсненні незаконного рибного промислу та порушенні порядку в'їзду/виїзду з тимчасово окупованої території України.

"29.08.2018 капітанові судна СЧС "Норд" повідомлено про завершення досудового розслідування в кримінальному провадженні за підозрою його у незаконному зайнятті рибним промислом та порушенні порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї (ст. 249, ст. 332-1 КК України)", - йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури Автономної Республіки Крим у четвер.

Досудове розслідування встановило, що громадянин України, будучи капітаном на судні "Норд", порушив порядок в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї шляхом виходу судна із закритого морського порту "Керч" у Криму.

Крім того, не маючи дійсних дозвільних документів на промисловий вилов водних біоресурсів, він за допомогою зазначеного судна здійснював незаконний рибний промисел в Азовському морі.

У прокуратурі АРК наголосили, що після ознайомлення підозрюваного та його захисників із матеріалами кримінального провадження обвинувальний акт буде направлено до Апеляційного суду Києва для визначення підсудності та подальшого розгляду по суті.

Як повідомлялося, 25 березня Держприкордонслужба України затримала сейнер "Норд" із десятьма членами екіпажу на борту.

Капітана судна В.Горбенка обвинувачують за ст. 332-1 КК України (порушення порядку в'їзду/виїзду на окуповану територію України з метою завдання шкоди інтересам країни). Пізніше капітану було повідомлено про підозру в скоєнні ще одного злочину - за ст. 249 ККУ (незаконне зайняття рибним добувним промислом). Херсонський міськсуд обрав йому запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання. На час досудового слідства В.Горбенко перебував у родичів у Мелітополі (Запорізька обл.).

Херсонський міський суд 19 червня відмовив у продовженні зобов'язання для капітана В.Горбенка не відвідувати територію АР Крим.

Іншим членам екіпажу ставили в провину ч. 2 ст. 204 КпАП України (незаконний перетин кордону), санкція - штраф від 100 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або до 15 діб адміністративного арешту.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп заявив заявив Зеленському, що хоче провести тристоронню зустріч вже 22 серпня - ЗМІ

Зеленський відреагував на заяву восьми держав Північної Європи та Балтії на підтримку України

Лідери восьми держав Північної Європи та Балтії опублікували заяву з застереженням щодо дотримання прав та інтересів України в досягненні миру

Четверо цивільних постраждали внаслідок атаки російських БпЛА у Харківській області – прокуратура

Сили оборони відбили з початку доби 126 ворожих атак - Генштаб

Українські військовослужбовці взяли участь у "Параді воїнів" в Канаді

Силам Оборони вдалося потіснити ворога на Північно- Слобожанському напрямку – Генштаб

Зеленський відхилив територіальні вимоги Путіна, переказані Трампом – ЗМІ

Росіянам вдалося захопити Зелений Гай - Deep State

Путін запропонував заморозити фронт у Запорізькій та Херсонській областях в обмін на відхід України з Донбасу – журналіст із посиланням на джерело

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА