19:18 06.09.2018

КПВВ "Каланчак" і "Чаплинка" призупиняють роботу через викид хімікатів в Криму

1 хв читати
КПВВ "Каланчак" і "Чаплинка" призупиняють роботу через викид хімікатів в Криму

Контрольні пункти в'їзду/виїзду "Каланчак" і "Чаплинка" (Херсонська обл., на адміністративній межі з окупованим Кримом) тимчасово призупиняють свою роботу з огляду на екологічну ситуацію із заводом "Кримський титан", у штатному режимі працює КПВВ "Чонгар", повідомив помічник голови Держприкордонслужби України Олег Слободян.

"З метою збереження життя та здоров'я персоналу Держприкордонслужби та громадян, які проживають біля адмінмежі і прямують через КПВВ, у зв'язку з небезпечною екологічною ситуацією, яка склалася на заводі "Титан" на території тимчасово окупованого Криму, прийнято рішення про тимчасове припинення роботи контрольних пунктів в'їзду-виїзду "Каланчак" і "Чаплинка". Перетнути адмінмежу з тимчасово окупованим Кримом можна буде лише через КПВВ "Чонгар", який працює в штатному режимі", - написав він на сторінці у Facebook.

О.Слободян уточнив, що в тимчасово закритих КПВВ прикордонники продовжать нести службу, однак пропуск громадян і транспортних засобів здійснюватимуть лише в екстрених випадках та в разі крайньої необхідності.

"Громадян України з окупованого півострова, які мають намір врятуватися від стихійного лиха на материковій Україні, оформлятимуть у спрощеному порядку", - також зазначив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Указ Трампа про призупинення міжнародної допомоги не стосується України - РНБО

Фільм українського режисера відібрали до основної конкурсної програми Берлінале

Щомісяця між бригадами ЗСУ розподілятиметься 2,5 млрд грн для закупівлі БПЛА - Умєров

Ексдиректор державного спиртзаводу привласнив 2,5 млрд бюджетних коштів

Студенти, аспіранти та докторанти знову можуть отримати відстрочку через "Резерв+" - Міноборони

У ВООЗ сподіваються, що США передумають виходити з організації

Суд заарештував підозрюваних у підготовці вбивства першого заступника міністра охорони здоров'я - прокуратура

У Львові затримали чергового "переправника" ухилянтів

Зеленський прибув до Давоса - Никифоров

Послання про співчуття до українців уже слабко працює, треба переконати партнерів у їхньому інтересі в перемозі України - Пінчук

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА