14:26 08.11.2010

Мером Сімферополя обрали Агєєва, більшість у міськраді – за Партією регіонів

1 хв читати

Міським головою Сімферополя обрали члена Партії регіонів Віктора Агєєва, більшість у міськраді - за Партією регіонів, повідомляє міська виборча комісія Сімферополя в понеділок.

Відповідно до рішення міськвиборчкому, за В.Агеєва, який до обрання обіймав посаду голови постійної комісії кримського парламенту з промисловості, транспорту та зв'язку, паливно-енергетичного комплексу, проголосували 54 тис. 004 виборців із 117 тисяч, які взяли участь у голосуванні.

На другому місці за кількістю голосів - лідер партії "Союз" Лев Миримський, за нього проголосували 25 тис. 109 осіб, на третьому місці висуванець КПУ Володимир Баженов, за якого віддали свої голоси 12 тис. 472 особи.

Крім того, представники Партії регіонів отримали 59 місць із 76 у Сімферопольській міській раді. Вони перемогли в 36 із 38 одномандатних округів і отримали 23 місця з виборів за пропорційною системою.

Крім того, за партійним списком чотири мандати отримали висуванці КПУ і чотири мандати отримали висуванці партії "Союз". Три мандати за партійним списком отримали висуванці партії "Русское единство".

Представники Народного Руху України отримали два мандати за списком і один мандат в одномандатному виборчому окрузі.

Крім того, два мандати за партійним списком отримали члени партії "Сильна Україна" і ще один мандат за одномандатним виборчим округом отримав висуванець партії "Пенсіонерів України".

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА