Інтерфакс-Україна
17:13 24.09.2018

Трамп на Генасамблеї ООН планує застерегти Асада від застосування хімічної зброї в Ідлібі

2 хв читати
Трамп на Генасамблеї ООН планує застерегти Асада від застосування хімічної зброї в Ідлібі

Президент США Дональд Трамп, як очікується, має намір у рамках Генасамблеї ООН пригрозити президенту Сирії Башару Асаду наслідками в разі хімічної атаки в Ідлібі, повідомляє в понеділок агентство "Ассошіейтед прес".

"Трамп також, як очікується, висловить нове попередження президенту Сирії Башару Асаду про те, що використання хімічної зброї проти мирних жителів у великому оплоті повстанців Ідлібі матиме серйозні наслідки", - пише агентство.

Велика Британія та Франція, у свою чергу, активно планують військову відповідь у разі, якщо вони вважатимуть, що Сирія застосувала хімзброю, повідомляє агентство з посиланням на неназваних американських чиновників.

У вівторок Д.Трамп виступить зі зверненням у Генеральній Асамблеї, а в середу він вперше очолить засідання Ради Безпеки ООН. Темою засідання стане нерозповсюдження ядерної, біологічної та хімічної зброї. Д.Трамп, зокрема, порушить тему Північної Кореї, розповіли агентству його помічники.

Спочатку темою засідання РБ мав стати Іран, але, зазначає агентство, у такому разі на засіданні міг би бути присутнім президент Ірану Хасан Рухані, що могло б створити незручну ситуацію для Д.Трампа. Д.Трамп сам не домагається зустрічі з Х.Рухані, однак він готовий говорити з іранським лідером, якщо той запросить зустріч, розповіли агентству джерела в адміністрації. Раніше про таку можливість говорила і постпред США при ООН Ніккі Гейлі.

Д.Трамп прибув до Нью-Йорка в неділю, в місті він пробуде чотири дні. У понеділок у нього заплановано зустрічі з президентом Південної Кореї Мун Чже Іном, президентом Єгипту Абделем Фаттахом Ас-Сісі та французьким лідером Емманюелем Макроном.

Також на полях Генасамблеї Д.Трампа очікують зустрічі з прем'єр-міністром Ізраїлю Біньяміном Нетаньяху, японським прем'єр-міністром Сіндзо Абе, а також прем'єр-міністром Великої Британії Терезою Мей.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд готує реформу профосвіти: прем'єрка обіцяє адаптацію системи до потреб часу та ринку

Ворог втратив 60 осіб на покровському напрямку - Генштаб

Росія обстрілом у четвер пошкодила критично важливі для ядерної безпеки підстанції – МАГАТЕ

Росія за годину випустила 10 дронів по цивільній інфраструктурі Сумщини

Понад 200 словенських компаній надали підтримку Україні з початку повномасштабного вторгнення РФ - глава МЗС

Ворог наніс удари по цивільній інфраструктурі Сумщини, є постраждалі

Норвегія передає Сумщині міст та медобладнання, а Словенія виділила кошти на забезпечення теплом - Сибіга

Пацієнти обурені діями держпідприємства та двох торгових компаній щодо завищення цін на ліки

Сибіга закликав партнерів до збільшення міжнародної підтримки Сумщини

Венс пояснив слова Трампа про можливе відновлення ядерних випробувань необхідністю підтримувати боєздатність арсеналу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА