Інтерфакс-Україна
12:48 08.10.2018

Поліція запускає в пілотному режимі відеофіксацію перевищення швидкості на дорогах України за допомогою TruCam

2 хв читати
Поліція запускає в пілотному режимі відеофіксацію перевищення швидкості на дорогах України за допомогою TruCam

Патрульна поліція запускає в пілотному режимі з 8 до 15 жовтня відеофіксацію порушень швидкісного режиму на дорогах України за допомогою спеціального пристрою TruCam.

Як повідомляє в понеділок департамент комунікації Національної поліції України, поліцейські застосовуватимуть TruCam у місцях концентрації ДТП, на аварійно-небезпечних ділянках доріг міжнародного і національного значення.

Як розповів перший заступник начальника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький, прилад TruCam дозволяє фіксувати швидкість на дистанції близько 1200 м.

"Ми запускаємо фіксацію порушення швидкісного режиму не для того, щоб притягати водіїв до відповідальності, а саме з метою превенції. Наше завдання - спонукати водіїв знизити швидкість у тих місцях, де є підвищений рівень дорожньо-транспортних пригод, особливо - ДТП з постраждалими і загиблими", - сказав він.

За його словами, спецпристрій використовуватимуть виключно за наявності попереджувального знаку про те, що ведеться фото- і відеофіксація правопорушень.

Крім того, використання TruCam здійснюватиметься поряд зі службовим транспортним засобом, що стоятиме з увімкненими проблисковими маячками синього кольору.

Інформацію про такі місця вже оприлюднено і вона буде постійно оновлюватися.

О.Білошицький також зазначив, що характеристики приладу не передбачають втручання людини в роботу пристрою на місці фіксації порушення.

"Прилад містить в собі спеціальну систему шифрування даних... Інспектор не має доступу і не може видалити будь-які моменти самостійно. Також прилад містить так званий лічильник правопорушень, які були зафіксовані за допомогою цього приладу", - розповів він.

За його словами, контроль за відповідністю кількості зафіксованих правопорушень та притягнутих до відповідальності здійснюватимуть у відділах моніторингу в кожному управління патрульної поліції.

О.Білошицький зазначив, що використання цих приладів є першим кроком у подальшому розвитку системи фото- і відеофіксації правопорушень, а наступними кроками буде впровадження системи автоматичної фіксації порушень.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Керівнику благодійного фонду у Львові, який ошукав військових і волонтера на 1,3 млн грн повідомили про підозру - поліція

Європейські дипломати закликали Іран продовжувати переговори зі США

Зеленський: Росія хоче воювати

МЗС України прокоментувало беззаперечні докази грубого та системного порушення Росією Конвенції про заборону хімічної зброї

Практика обшуків без санкції слідчого судді зростає і трансформується в інструмент зловживань –адвокати

Зеленський заявив про збільшення обсягів виробництва перехоплювачів, які мають збільшити захист від "шахедів"

МЗС України прокоментувало доповідь генсека ООН на тему "Діти та збройний конфлікт" за 2024 рік

Лісовий: Право на освіту — не індульгенція від обов’язку захищати державу

Рада ЄС рекомендує Болгарії перейти на євро

Керівництво ЄС та НАТО зустрінеться із Зеленським 24 червня в Гаазі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА