Інтерфакс-Україна
18:34 26.10.2018

Бойовики в п'ятницю здійснили три обстріли позицій ОС , є поранений

2 хв читати
Бойовики в п'ятницю здійснили три обстріли позицій ОС , є поранений

Незаконні збройні формування в п'ятницю три рази порушили режим тиші в зоні проведення Операції об'єднаних сил (ООС), поранень дістав один український військовослужбовець, повідомляє прес-центр штабу ООС.

"Російські окупаційні війська здійснили три обстріли позицій Об'єднаних сил. (...) Унаслідок ворожого вогню поранено одного українського військовослужбовця", - йдеться у вечірньому зведенні на сторінці прес-центру у Facebook.

Противник відкривав прицільний вогонь із гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї поблизу Кримського, Павлополя та Водяного.

"Підрозділи Об'єднаних сил, що обороняються, контролюють ситуацію, надійно утримують займані рубежі та позиції. У всіх випадках відкриття вогню противником вживаються адекватні заходи, зокрема й превентивні", - наголосили у прес-центрі.

Шанхай. 26 октября. ИНТЕРФАКС - Запасы никеля, отслеживаемые Шанхайской фьючерсной биржей (SHFE), на этой неделе продолжили падение и сократились до минимума с июля 2015 года.

По данным торговой площадки, резервы никеля составляют 14,385 тыс. тонн, уменьшившись на 0,656 тыс. тонн (на 4,4%) по сравнению с прошлой пятницей.

Запасы алюминия уменьшились на 6,633 тыс. тонн (на 0,8%) - до 814,042 тыс. тонн. Это самый низкий объем за последние восемь месяцев, отмечает агентство Bloomberg.

Резервы цинка на этой неделе сократились на 5,063 тыс. тонн (на 9,5%) и составили 48,416 тыс. тонн, свинца - на 4,942 тыс. тонн (на 44,6%), до 6,139 тыс. тонн.

Между тем объемы меди на складах выросли на 8,154 тыс. тонн (на 5,8%) и достигли 148,943 тыс. тонн, олова - на 0,222 тыс. тонн (на 3,1%), до 7,395 тыс. тонн.

При этом объем резервов золота на SHFE за неделю уменьшился на 3,1% - до 744 килограммов, серебра - на 1,1%, до 1 млн 260,594 тыс. килограмм.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укроборонпром" оголосив конкурс на посаду генерального директора, Сметаніна призначено в.о.

У Києві від негоди постраждали люди: п'ятьох осіб, зокрема 13-річну дівчинку, госпіталізовано

У Києві проходить акція проти прийнятого Радою законопроєкту №12414, який обмежує незалежність НАБУ та САП

ГАР Міноборони закликала Зеленського накласти вето на законопроєкт щодо ліквідації незалежності САП та НАБУ – він підриває обороноздатність країни

Віцепремʼєр Качка запевнив єврокомісара Кос: Зобов’язання України щодо вступу в ЄС залишаються повністю чинними

Генпрокурор про зустріч з представниками G7: міжнародні партнери отримали вичерпні відповіді на всі свої запитання

Падіння баштового крану на майданчику "Київміськбуд" спричинено поривами вітру

Суд призначив гендиректору ДП "Ліси України" заставу у 90 млн грн, захист оскаржуватиме рішення

Майже 65% німців незадоволені роботою Мерца на посаді канцлера - опитування

"Укрзалізниця" законтрактувала у КВБЗ 5 пасажирських вагонів нових моделей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА