Інтерфакс-Україна
08:33 30.10.2018

У ДСНС попереджають про надзвичайну пожежну небезпеку на території України

1 хв читати
У ДСНС попереджають про надзвичайну пожежну небезпеку на території України

У Державній службі України з надзвичайних ситуацій, посилаючись на дані Укргідрометцентру, попереджають про надзвичайну пожежну небезпеку в деяких регіонах країни.

"30 і 31 жовтня в південних, Кіровоградській, Вінницькій та більшості районів східних, Дніпропетровській, Черкаській, Київській, Сумській областей надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека", - йдеться в оприлюдненому у вівторок уранці повідомленні.

Крім того, за даними Укргідрометцентру, по Києву та Київській області в найближчі години з утриманням вночі і вранці 30 жовтня очікується туман, видимість 200-500 м.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

14 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Трубу, якою росіяни проникали в Куп'янськ знищено Силами оборони України

Італія підтримала Бельгію у протидії плану ЄК щодо використання заморожених російських активів - ЗМІ

Стармер та фон дер Ляєн обговорили використання російських активів на користь України – ЗМІ

Опубліковано список громадян Білорусі, яких разом з п'ятьма українцями відпустили з в'язниць в Україну

Укрзалізниця повідомила про затримки й зміни в розкладі руху поїздів з Одеси внаслідок відсутності енергопостачання

Російський дрон влучив у багатоповерхівку в Сумах, попередньо без постраждалих – в.о. мера

Мінсільгосп США зменшив прогноз експорту зерна з України на 2,6 млн тонн

Сили оборони відбили з початку доби 146 ворожих атак - Генштаб

Розвідка Міноборони Великої Британії спростовує заяви російського командування про успіхи на фронті

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА