13:17 31.10.2018

ФСВП: Здоров'я Сенцова приходить до норми

1 хв читати
ФСВП: Здоров'я Сенцова приходить до норми

 Здоров'я українського режисера Олега Сенцова практично прийшло в норму після голодування, стверджує заступник голови Федеральної служби виконання покарань (ФСВП) Валерій Максименко.

"На сьогодні стан здоров'я засудженого О.Сенцова задовільний. Він чітко дотримується рекомендацій лікарів, що позитивно впливає на його реабілітацію", - сказав В.Максименко в середу журналістам.

За його словами, за минулі три тижні О.Сенцов набрав близько 10 кг і майже повернувся до своєї початкової ваги. "Він вживає звичайну їжу, з урахуванням раніше наданих рекомендацій лікарів-фахівців і продовжує перебувати під наглядом медичних працівників", - сказав В.Максименко.

Також, зазначив він, О.Сенцов "повернувся і до активного творчого життя".

14 травня 2018 року О.Сенцов оголосив голодування з вимогою відпустити всіх українців, "незаконно утримуваних у РФ". Під час голодування медичний персонал колонії підтримував його життя поживними сумішами.

О.Сенцов заявив про припинення голодування з 6 жовтня через загрозу початку примусового годування. Заяву засудженого поширив його адвокат Дмитро Дінзе. При цьому режисер вважає, що мету голодування досягнуто.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА