Інтерфакс-Україна
16:07 05.11.2018

Одна людина загинула, ще двох осіб поранено внаслідок стрілянини в Луцьку, поліція ввела план-перехоплення

1 хв читати
Одна людина загинула, ще двох осіб поранено внаслідок стрілянини в Луцьку, поліція ввела план-перехоплення

О 14.30 понеділка на лінію служби поліції "102" надійшло повідомлення про стрілянину на вулиці Набережній в Луцьку, внаслідок чого одна людина загинула, ще двоє осіб дістали поранення, а зловмисники втекли, повідомляє Сектор комунікації поліції Волинської області.

"Встановлено, що внаслідок інциденту одна людина загинула, двох госпіталізовано. На місці події працює слідчо-оперативна група поліції", - йдеться в оприлюдненому повідомленні.

Поліція ввела в дію операцію із затримання озброєних злочинців.

"Правоохоронці вживають усіх необхідних заходів для затримання правопорушників та притягнення їх до відповідальності", - запевнили у відомстві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти атакували обʼєкти енергетичної та сільськогосподарської інфраструктури на Полтавщині

США не мають жодного відношення до останнього нападу Ізраїлю на Іран, заявив Трамп

Окупанти обстрілювали Нікопольщину, виникла пожежа на приватному підприємстві, над областю збито крилату ракету і чотири БпЛА

Окупанти за добу втратили 1170 осіб та 90 од. автотехніки

Окупанти обстріляли 14 населених пунктів Запорізької області, четверо постраждалих - Федоров

15 червня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Кремінь про порушення мовного закону на концерті в Києві: це про національну гідність і відповідальність буде

Іранський режим двічі намагався вбити Трампа, заявляє Нетаньягу

У Берліні напали на українця через національність - поліція

Трамп відреагував на стрілянину в Міннесоті, де вбито представницю демократів та поранено сенатора штату

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА