Інтерфакс-Україна
08:43 13.11.2018

Чоловік загинув в Ізраїлі внаслідок ракетного пуску ХАМАС

1 хв читати
Чоловік загинув в Ізраїлі внаслідок ракетного пуску ХАМАС

Одна людина загинула в ізраїльському Ашкелоні в результаті вибуху ракети, пущеної з боку сектора Гази по території Ізраїлю, повідомила служба швидкої допомоги країни "Маген Давид Адом" (МАДА).

"В Ашкелоні, в будівлі, біля якої у ніч на вівторок, 13 листопада, розірвалася ракета, виявлено тіло чоловіка і ще одна важко поранена жінка", - йдеться в повідомленні.

Таким чином, число поранених у результаті вибуху досягло п'яти осіб, уточнили медики. Раніше повідомлялося про жінку, яка отримала осколкові поранення. Вона знаходиться в критичному стані. Крім того, осколками розбитого скла було поранено чоловіка і двох дівчин.

"З моменту початку ракетного обстрілу з сектора Гази і до 23:30 у регіональній раді Шаар-ха-Негев, а також Ашкелоні і Сдероті медична допомога була надана 34 ізраїльтянам", - зазначає прес-служба МАДА.

Представник військового крила руху ХАМАС Абу Обейда заявив про можливе розширення радіусу ракетних обстрілів ізраїльської території, пише газета The Times of Israel.

У відповідь на ці заяви, повідомляє видання, влада Ізраїлю вже санкціонувала знищення армією терористичних груп у секторі Гази на випадок, якщо ті спробують реалізувати загрози.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти атакували обʼєкти енергетичної та сільськогосподарської інфраструктури на Полтавщині

Окупанти обстрілювали Нікопольщину, виникла пожежа на приватному підприємстві, над областю збито крилату ракету і чотири БпЛА

Окупанти за добу втратили 1170 осіб та 90 од. автотехніки

Окупанти обстріляли 14 населених пунктів Запорізької області, четверо постраждалих - Федоров

15 червня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Кремінь про порушення мовного закону на концерті в Києві: це про національну гідність і відповідальність буде

У Берліні напали на українця через національність - поліція

Трамп відреагував на стрілянину в Міннесоті, де вбито представницю демократів та поранено сенатора штату

Напередодні саміту G7 президентка ЄК і Трамп обговорили ситуацію на Близькому Сході та в Україні

Окупанти втратили 210 військових на покровському напрямку, ще один бій триває - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА