Інтерфакс-Україна
14:17 13.11.2018

Україна та Республіка Боснія і Герцеговина завершили переговори про доступ до ринків товарів і послуг

1 хв читати
Україна та Республіка Боснія і Герцеговина завершили переговори про доступ до ринків товарів і послуг

Україна та Республіка Боснія і Герцеговина завершили двосторонні переговори про доступ до ринків товарів і послуг цієї країни в рамках переговорів республіки про вступ до Світової організації торгівлі (СОТ), повідомляється на сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ).

"Сьогодні Боснія і Герцеговина перебуває на завершальному етапі 19-річного процесу вступу до СОТ. Досягнуті домовленості з Україною є важливою умовою остаточного завершення багатосторонніх переговорів Боснії і Герцеговини з усіма зацікавленими країнами-членами СОТ", - повідомило міністерство у вівторок.

Зобов'язання Боснії і Герцеговини про доступ до внутрішніх ринків товарів і послуг набудуть чинності після того, як країна стане членом СОТ, уточнює МЕРТ.

Членами СОТ станом на листопад цього року є 164 країни, ще 23 здійснюють переговори про вступ до організації.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глави МЗС Естонії та Нідерландів обговорили створення спецтрибуналу для притягнення РФ за злочин агресії

ДБР розслідує обставини конфлікту між поліцейським та співробітниками ТЦК в Одесі

Ексглаву "Укренерго" Кудрицького затримано на Львівщині - джерело

Мешканець Києва влаштував стрілянину біля будинку та поранив двох перехожих - поліція

У ніч на вівторок сталася сьома атака РФ на газові об’єкти, внаслідок якої постраждали потужності на Полтавщині – глава "Нафтогазу"

Президенти Фінляндії та Казахстану заявили про важливість досягнення миру в Україні

Україна домовляється з Німеччиною й Італією щодо енергопідтримки – Зеленський

В Україні вже підключені до тепла 55% об'єктів соцсфери – представник Мінрозвитку

На Херсонщині за минулу добу загинула одна людина, постраждало шестеро, зокрема правоохоронці - Нацполіція

У листопаді Україна вийде на 500-800 перехоплювачів БпЛА на добу – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА