16:12 25.11.2018

Українські кораблі пройшли через арку Керченського мосту і йдуть Керченською протокою

1 хв читати
Українські кораблі пройшли через арку Керченського мосту і йдуть Керченською протокою

Група з трьох українських суден, що раніше очікувала дозволу на проходження Керч-Єнікальським каналом і була атакована російськими прикордонними катерами, пройшла під аркою Керченського мосту і наразі проходить Керченською протокою в напрямку акваторії Азовського моря, повідомляє керченський інформаційний ресурс "Kerch.com.ru".

"О 14:40 баржу, що перекривала фарватер, прибирали. Кораблі - один великий і два малих - шикуються в стрій. О 14: 50 кораблі пройшли під мостом у напрямку Азовського моря", - йдеться в повідомленні, проілюстрованому відповідними фотознімками.

Водночас видання повідомляє, що прикордонна служба ФСБ РФ, як і раніше, повідомляє про те, що українські кораблі зупинені навпроти с. Завітне на південь від Керченського мосту.

Очевидці повідомляють, що в першій половині дня в безпосередній близькості від моста стояв військовий російський корабель, далі, ближче до рейду, ще чотири кораблі. О 13:40 буксири поставили судно класу річка-море під арками Кримського мосту, перекривши прохід під ним.

Після цього з боку Чорного моря прибули три кораблі, але, не дійшовши до мосту, розвернулися назад. Над акваторією кружляли два військові вертольоти. Через годину баржу прибрали, відкривши прохід для групи українських суден.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА