14:31 28.11.2018

Денісова зажадала у російської сторони документи про стан здоров'я Сенцова і Балуха

1 хв читати
Денісова зажадала у російської сторони документи про стан здоров'я Сенцова і Балуха

 Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова запросила в уповноваженої з прав людини в РФ Тетяни Москалькової і голови ради при президентові РФ з розвитку громадянського суспільства і прав людини Михайла Федотова офіційні документи про поточний стан здоров'я українських політв'язнів Олега Сенцова і Володимира Балуха .

"Я постійно чую від російської сторони про їхній "стабільний стан", але мені потрібні офіційні документи, які б це підтвердили. Звернулася до М.Федотова та Т.Москалькової з вимогою надати офіційні документи про поточний стан здоров'я О.Сенцова і В.Балуха", - написала Л.Денісова на своїй сторінці в соцмережі Facebook у середу.

Вона повідомила, що їй постійно надходить тривожна інформація про стан українських політв'язнів у РФ, і зазначила, що О.Сенцов і В.Балух вийшли з довгострокового голодування, що призвело до значних незворотних змін роботи їхніх внутрішніх органів.

Крім того, за словами омбудсмена, також порушуються права Романа Сущенка, Станіслава Клиха, Павла Гриба "та всіх інших наших політв'язнів".

"Я закликала Тетяну Москалькову і Михайла Федотова вжити заходів, спрямованих на відновлення порушених прав наших громадян, зокрема, прав на належні умови утримання та отримання медичної допомоги, права на листування, захист і справедливий суд", - додала Людмила Денісова.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА