Інтерфакс-Україна
17:29 04.12.2018

Гуманітарна підгрупа ТКГ погодила дату і місце переміщення на підконтрольну Києву територію не пов'язаних із конфліктом на Донбасі засуджених - І.Геращенко

1 хв читати
Гуманітарна підгрупа ТКГ погодила дату і місце переміщення на підконтрольну Києву територію не пов'язаних із конфліктом на Донбасі засуджених - І.Геращенко

Під час зустрічі гуманітарної підгрупи Тристоронньої контактної групи (ТКГ) у вівторок у Мінську сторони узгодили дату і місце переміщення засуджених громадян України, які відбували покарання в місцях позбавлення волі, розташованих у нині непідконтрольних українській владі районах Донбасу, заявляє перший віце-спікер Верховної Ради, представник України у гуманітарній підгрупі ТКГ Ірина Геращенко.

"На гуманітарній групі, після багатомісячних дебатів, узгодили дату і місце переміщення засуджених, які не пов'язані з конфліктом. Ці люди вчинили злочин, але вони громадяни України, і мають право відбувати покарання на території, контрольованій українською владою", - написала І.Геращенко у вівторок увечері на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

За її словами, український омбудсмен Людмила Денісова та її Офіс уповноваженого Верховної Ради з прав людини будуть безпосередньо залучені до цього переміщення засуджених.

"На сьогоднішній день близько 1000 засуджених прагнуть сидіти в українських в'язницях, доки домовлено про переміщення понад 60 з них", - додала Геращенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог втратив 57 осіб на покровському напрямку - Генштаб

Генштаб ЗС Польщі: РФ активізувала операції для розпалювання антиукраїнських настроїв у Польщі

Сили оборони відбили з початку доби 151 ворожу атаку - Генштаб

Ірландія скоротить термін проживання для новоприбулих українців у державному житлі до 30 днів

До кінця року відкриються представництва "Build with Ukraine" у Берліні та Копенгагені — Камишін

Вучич заявив про можливість дострокових парламентських виборів на тлі масових протестів

США можуть закрити повітряний простір через тривалий шатдаун - ЗМІ

Поліція перевіряє інформацію щодо можливих нападів на жінок в Оболонському районі столиці

Посла РФ в Італії викликали до МЗС після заяв представниці російського відомства про обвал вежі в Римі - ЗМІ

Зеленський обговорив із представниками країн НАТО посилення оборони України та захист енергосистеми перед зимою

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА