07:23 26.12.2018

У Чорному морі сіло на мілину судно, яке незаконно заходило в Крим

1 хв читати
У Чорному морі сіло на мілину судно, яке незаконно заходило в Крим

У Чорному морі поблизу Таманського півострова поблизу мису Залізний Ріг вантажне судно під прапором Монголії, що рухалося з порту Туреччини в порт "Кавказ" (РФ), сіло на мілину, повідомила прес-служба міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб (МінТОТ).

"За даними міжнародної ідентифікаційної системи AIS (Automatic Identification System), остання інформація про судно SUROV зафіксована ще 2 тижні тому. В порушення вимог Міжнародної конвенції з охорони людського життя на морі 1974 року на кораблі була відключена автоматична ідентифікаційна система (AIS). Однак завдяки саме цій системі є можливість не тільки своєчасно реагувати на аварії суден і надавати допомогу постраждалим, а й відстежувати порушення руху суден і незаконного перетину кордонів", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, відключення AIS обумовлено незаконним заходом судна SUROV до закритих портів Криму. Причина цього - спроба іноземних компаній, причетних до морських перевезень у закритих портах, уникнути відповідальності з боку українського законодавства, а також не потрапити до списків компаній-порушників, до яких можуть застосовуватися міжнародно-правові санкції.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА