Інтерфакс-Україна
18:57 26.12.2018

Суд відмовив захисту Вишинського у відводі судді

1 хв читати
Суд відмовив захисту Вишинського у відводі судді

 Херсонський міський суд 27 грудня продовжить розглядати клопотання прокуратури про продовження запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою підозрюваному в державній зраді керівнику "РИА Новости Украина" Кирилу Вишинському, термін дії якого закінчується 28 грудня.

Як повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" адвокат Андрій Доманський, на засіданні в середу суд відмовив захисту К.Вишинського у відводі судді.

Суд продовжить розглядати питання про продовження терміну арешту об 11:00 четверга.

Як повідомлялося, українські правоохоронці затримали К.Вишинського в Києві 15 травня 2018 року. Йому оголосили про підозру у кримінальному провадженні, відкритому за ч.1 ст.111 (державна зрада) Кримінального кодексу України.

17 травня Херсонський міськсуд обрав К.Вишинському запобіжний захід у вигляді арешту до 13 липня. 6 липня прес-секретар генпрокурора України Лариса Сарган повідомила, що К.Вишинському повідомлено про ще одну підозру - в незаконному зберіганні зброї та боєприпасів.

Херсонський суд уже кілька разів продовжував К.Вишинському термін тримання під вартою, а апеляційний суд підтверджував ці рішення. 1 листопада суд продовжив термін тримання під вартою до 28 грудня, що підтвердив і апеляційний суд.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Держетнополітики видало 834 мандати для здійснення капеланської діяльності

Стефанішина обговорила з двопартійною групою сенаторів США подальші кроки у забезпеченні обороноздатності й безпеки України

Рятувальники ДСНС із Черкащини пройшли тренінги з першої допомоги від УЧХ

Голова МВС про зміни в оформленні документів для іноземців, які воюють у ЗСУ: Менше бюрократії, більше прав

Доставка підручників до шкіл майже завершена

Київрада розгляне збільшення допомоги військовим – Кличко

Сили оборони уразили вночі ГПЗ та диспетчерську станцію в Волгоградській області РФ

Окупанти використали касетні боєприпаси, щоб вдарити по селищу Львівка неподалік Краматорська, - 11 армійський корпус

Судитимуть екссекретаря Київради, який сприяв ухиленню від військової служби

Подано перші 100 заяв від переселенців на придбання житла з компенсацією 70% за програмою "єОселя"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА